Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Galingai startavęs Giannis Antetokounmpo užvedė Milvokio „Bucks“ (35-6) komandą kovą ir nutiesė jai kelią į trečiąją pergalę paeiliui.

32
35
17
58%
11/19

NBA lyderiai išvykoje 122:101 (32:24, 32:31, 33:25, 25:21) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (16-24) ekipą, kuriai tai buvo aštuntasis pralaimėjimas per paskutiniąsias 10 rungtynių.

Antetokounmpo rungtynes pradėjo per pirmąjį ketvirtį surinkdamas 13 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Iš viso Graikijos superžvaigždė per 29 minutes įmetė 32 taškus (11/19 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino Khrisas Middletonas, pelnęs 30 taškų (7/13 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 4/4 baudos), ir Ericas Bledsoe, kurio sąskaitoje – 29 taškai (8/15 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/5 baudos).

Portlando komandai atsilikti nuo varžovo neleidęs Damianas Lillardas per pirmąjį kėlinį sumetė 12 taškų, o iš viso surinko 26 (7/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/3 baudos).

Vienintelis dvigubą dublį „Trail Blazers“ gretose pasiekęs Carmelo Anthony per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/10 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių.

Šeimininkai iš žaidimo pataikė 39 proc. metimų (37 iš 95), svečiai – 46 proc. (47 iš 103).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26, C.J. McCollumas 20 (7/19 metimai), Carmelo Anthony 19 (11 atk. kam.), Kentas Bazemore'as 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (17 atk. kam., 6 rez. perd.), Khrisas Middletonas 30 (4/4 trit.), Ericas Bledsoe 29 (11/20 metimai), Donte DiVincenzo 10.