Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Į pirmąją Ispanijos čempionato turnyrinės lentelės poziciją besitaikanti „Barcelona“ (13-4) patyrė pralaimėjimą prieš Arnoldo Kulbokos atstovaujamą klubą.

Bilbao „RETAbet“ (10-7) ekipa, kuriai atstovauja lietuvis, sekmadienio popietę išvykoje po pratęsimo 94:92 (14:17, 18:24, 30:21, 22:22, 10:8) nugalėjo Svetislavo Pesičiaus auklėtinius.

Kulboka per 21 žaidimo minutę pelnė 6 taškus (2/3 trit.), atkovojo vieną kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus.

Komandas į pratęsimą nukėlė ir Bilbao klubą nuo prarajos išgelbėjo Benas Lammersas, rezultatą išlyginusį dvitaškį pataikęs likus 2 sekundėms iki pagridinio laiko pabaigos – 84:84.

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje pratęsimo pabaigoje, kai Malcolmas Delaney, likus 14 sekundžių, pataikė tritaškį ir priartino „Barceloną“ per vieno taško atstumą – 91:92.

Rafa Martinezas pataikė dvi baudas, o Delaney išprovokavo pražangą tritaškio metimo metu. Likus 2 sekundėms krepšininkas prametė du iš trijų baudų metimų ir taip prarado progą dar kartą išlyginti rezultatą, todėl „RETAbet“ šventė pergalę.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24, Malcolmas Delaney 15, Cory Higginsas 14, Ante Tomičius 12.

„RETABet“: Axelis Bouteille 20, Benas Lammersas 18, Jaylonas Brownas 13, Rafa Martinezas 12.