Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Ado Juškevičiaus vedama lietuviškoji Permės „Parma“ (4-9) sekmadienio popietę iškovojo pergalę Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose po pratęsimo 100:91 (22:22, 20:18, 25:16, 19:30, 14:5) nugalėjo Astanos „Astana“ (5-9) krepšininkus.

Juškevičius per 31 minutę pelnė 21 tašką (5/5 dvit., 2/9 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, du kartus pats pažeidė taisykles bei užfiksavo 22 balų naudingumą.

Tuo metu Eigirdas Žukauskas per 34 minutes įmetė 8 taškus (4/11 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 6 ir pavogė du kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, išprovokavo vieną pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles, tiek pat kartų kamuolį pametė ir surinko 8 naudingumo balus.

Paskutiniuoju „Parma“ gelbėtoju dar per pagrindinį laiką galėjo būti Adas Juškevičius, kuris, likus 25 sekundėms, prametė rezultatą persverti galėjusį tolimą metimą.

Per pridėtą laiką Permės komanda iš karto suskubo į priekį ir gerą gynybą pademonstravusi lietuvių ekipa šventė pergalę.

Permės klubas šią pergalę iškovojo po trijų iš eilės sekusių pralaimėjimų. „Parma“ šiuo metu yra priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

„Parma“: Adas Juškevičius 21, Nikolajus Žmako 19, Marekas Mejeris 16 (11 atk. kam.), Maksimas Grigrojevas 11, Eigirdas Žukauskas 8 (6 atk. kam.).

„Astana“: Malcolmas Hillas 26 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Jeremiah Hillas 21 (3/7 trit.), Jamesas Florence‘as 12, Stephenas Holtas 11.