Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Antrąją ketvirtojo kėlinio minutę atsilikinėjusi 14 taškų persvara, San Antonijaus „Spurs“ ekipa pakilo įspūdingą šturmą ir ištraukė pergalę Toronte.

25
26
79%
11/14
2

Greggo Popovichiaus vadovaujami auklėtiniai Kanadoje 105:104 (21:28, 22:23, 26:31, 36:22) palaužė čempionę „Raptors“ ir įsirašė trečiąją pergalę paskutiniuosius keturis mačus.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Mattui Thomasui realizavus tritaškį metimą, „Raptors“ užtikrintai pirmavo 87:73, tačiau tada savo žodį tarė svečiai iš Teksaso.

Per beveik penkias minutes nė taško nepraleidę „Spurs“ žaidėjai smogė spurtuodami net 17:0 ir taip persverdami rezultatą savo naudai – 90:87.

Paskui Popovichiaus kariauna dar pridėjo aštuonis taškus be atsako ir įgijo didesni pranašumą – 100:91, bet tuomet tučtuojau atsakė ir „Raptors“. Po trijų taiklių šeimininkų tritaškių rezultatas tapo lygus, o pataikyta Pascalio Siakamo bauda leido čempionams būti priekyje – 101:101.

Kitoje atakoje Marco Belinelli smeigė tolimą metimą, Siakamas prametė, o pražanga sustabdytas DeMaras DeRozanas realizavo abi baudas – 105:101.

Kyle'ui Lowry atsakius trimis taškais, likus žaisti 5,6 sekundės, „Raptors“ dar bandė kabintis – 104:105. Po minutės pertraukėlės LaMarcusas Aldridge'as prametė abi baudas, Siakamo metimas tikslo nepasiekė ir finalinė sirena skelbė „Spurs“ triumfą.

Toronte šiltai sutiktas DeRozanas į buvusios komandos krepšį sumetė 25 taškus (7/12 dvitaškiai, 11/14 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lowry pelnė 16 taškų ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų, o Serge'as Ibaka surinko 21 tašką ir 14 atkovotų kamuolių.

Tritaškiais „Spurs“ bombardavusi Toronto komanda iš toli pataikė 17 iš 48 metimų (35 proc.), tuo metu svečiai iš tritaškio zonos realizavo 7 metimus iš 32 (22 proc.).

Prieš tai penkių pergalių seriją fiksavusi „Raptors“ per paskutiniąsias 10 rungtynių laimėjo keturissyk.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 21 (3/6 trit., 14 atk. kam.), Normanas Powellas 20 (4/7 trit.), Kyle'as Lowry (4/12 trit., 15 rez. perd.), Pascalis Siakamas 15 (6/17 metimai).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 25 (8 atk. kam.), Rudy Gay 15, Derrickas White'as 13, LaMarcusas Aldridge'as 11, Dejounte Murray 10 (7 atk. kam.).