Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmaujančių Vakarų konferencijoje komandų akistatoje – Nikola Jokičiaus ir Denverio „Nuggets“ (27-12) komandos triumfas.

20
26
15
75%
3/4

Mike'o Malone'o treniruojama ekipa, vienu metu pirmavusi 20-ies taškų persvara, savo aikštėje 114:104 (29:30, 37:22, 23:22, 25:30) pranoko Kawhi Leonardo tempiamą vietos „Clippers“, kuri mačą baigė be vyriausiojo trenerio Doco Riverso.

Strategas nesusilaikė, kai jo komandai sugrįžus į rungtynes iš 20-ies taškų deficito, likus žaisti kiek daugiau nei minutę, pražanga buvo užfiksuota Patrickui Beverley. Po išsikeitimo įžaidėjas liko su Jokičiumi, kurį „Clippers“ žaidėjas priėmė kūnu į save.

Šalia buvęs teisėjas iš karto užfiksavo šeštąją Beverley pražangą, o tokio sprendimo nesupratęs Riversas trumpam liko be žado.

Paskui specialistas ėmė diskutuoti su arbitru, bet galiausiai nebesusitvardė ir už tai buvo nubautas dviem techninėmis pražangomis paeiliui, kas lėmė diskvalifikaciją.

„Nuggets“ 18-os taškų pranašumą turėjo dar ketvirtojo kėlinio pradžioje – 76:94, tačiau likus žaisti pusantros minutės šeimininkų deficitas aptirpo iki 102:108.

Tuomet Jokičius įmetė abi baudas, Jamalas Murray po Riverso techninių pražangų taip pat realizavo abu metimus nuo šios atžymos ir „Nuggets“ išlaikė iniciatyvą savo rankose – 112:102.

Jokičius per 31 minutę įmetė 20 taškų (3/10 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gretose dviženklį rezultatyvumą užfiksavo septyni iš devynių daugiausiai žaidusių krepšininkų. Dešimtuoju žaidėju rotacijoje tapęs Vlatko Čančaras per 24 sekundes niekuo nepasižymėjo.

Leonardas „Clippers“ komandai surinko 30 taškų (10/18 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino Lou Williamsas, įmetęs 26 taškus, ir Montrezlas Harrellas, kurio sąskaitoje – 25 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai.

Paulas George'as dėl pakinklinės sausgyslės patempimo praleido antrąjį susitikimą paeiliui. Žaidžiant be jo, „Clippers“ fiksuoja pergalių ir pralaimėjimų santykį 8-6.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 20 (3/10 dvit., 15 atk. kam.), Jamalas Murray 19, Gary Harrisas 15, Michaelas Porteris 13, Monte Morrisas 12, Jerami Grantas ir Torrey Craigas – po 11.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30 (2/7 trit.), Lou Williamsas 26 (3/8 trit.), Montrezlas Harrellas 25 (8 atk. kam.).