Nuotr.: Gavriil Grigorov/TASS-Scanpix
Nuotr. Gavriil Grigorov/TASS-Scanpix

Rungtynės Maskvoje tarp vietos CSKA (13-6) ir Madrido „Real“ (15-4) krepšinio gerbėjų nenuvylė.

4
13
10
100%
4/4

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose šventė dramatišką pergalę 60:55 (14:21, 12:12, 17:10, 17:12) ir taip nutraukė 13-os „Real“ pergalių seriją. Madrido ekipa paskutinį kartą buvo pralaimėjusi spalio 30-ąją Miunchene.

Ketvirtasis kėlinys klostėsi taškas į tašką. Mike‘as Jamesas pataikė dvitaškį ir savo ekipos pranašumą padidino iki 3 taškų (55:52), tačiau tuomet, likus kiek daugiau nei minutei, savuoju metimu atsakė Gabrielis Deckas ir sušvelnino rezultatą – 54:55.

Likus 37,6 sekundės, Darrunas Hilliardas pataikė itin svarbų tritaškį ir Rusijos ekipa per vieną ataką tapo nepavejama – 58:54.

Pablo Laso paprašė minutės pertraukėlės, bet itin svarbios atakos metu Sergio Llullas prarado kamuolį, o Kyle‘as Hinesas kitoje aikštelės pusėje įmetė abi baudas ir taip įtvirtino CSKA pergalę – 60:54.

Šios rungtynės buvo nerezultatyviausios tiek CSKA, tiek „Real“ klubams šiame sezone.

Rezultatyviausiai žaidęs Jamesas pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 2/9 trit., 5/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, 7 sykius suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė „Real“. Nicolas Laprovittola pataikė dvitaškį, Felipe Reyesas atseikėjo tolimą metimą ir svečiai antrajame kėlinyje įgijo 12 taškų persvarą – 26:14.

Vis tik kiek sėkmingiau ketvirtį užbaigusi CSKA prieš ilgąją pertrauką deficitą nurėžė iki 7 taškų (26:33).

Trečiajame kėlinyje „Real“ puolimas užstrigo, o tuo šeimininkai netruko pasinaudoti. Mike‘as Jamesas realizavo baudas bei pelnė taškus su pražanga, smeigė tritaškį ir vienas pats surinkęs 8 taškus ketvirčio viduryje persvėrė rezultatą CSKA naudai – 34:33.

Galų gale taškų sausrą nutraukė Gabrielis Deckas, pelnęs taškus su pražanga, likus 4 min ir 22 sek., iki trečiojo kėlinio pabaigos.

Šis susitikimas turėjo įsiminti „Real“ puolėjui Felipe Reyesui. Ispanas tapo penktuoju žaidėju Eurolygos istorijoje, kuriam pavyko perkopti 3000 pelnytų taškų ribą.

CSKA: Mike’as Jamesas 19 (4/9 dvit., 2/9 trit., 7 kld.), Darrunas Hilliardas 14 (2/6 dvit., 2/5 trit., 4 kld., 2 naud. bal.), Kyle’as Hinesas 10 (4/7 dvit.).

„Real“: Trey Thompkinsas 14 (5/8 dvit., 1/5 trit.), Facundo Campazzo 11 (3/10 dvit.), Nicolas Laprovittola 8.