Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

„Monaco“ (1-1) Europos taurės „Top 16“ etapo G grupėje iškovojo pirmąją pergalę, o Vilniaus „Rytas“ liko vienintele pergalės džiaugsmo dar nepajutusia komanda.

Monako krepšininkai antradienio vakaro mače išvykoje 84:78 (20:16, 24:19, 17:20, 23:23) nugalėjo Kazanės UNIKS (1-1) ekipą.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio Jordanas Theodore‘as pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą (67:67). Tuomet Monako krepšininkai sužaidė atkarpą 12:6 ir, likus minutei ir 17 sekundžių, pirmavo 6 taškais – 79:73.

Haukuras Palssonas atsakė dviem baudų metimais, Jaleelas O‘Brienas pataikė dvitaškį ir dar pridėjo taiklią baudą, taip „Monaco“ ekipai suteikdamas 7 taškų persvarą – 82:75.

Po minutės pertraukėlės sugrįžęs Theodore’as taikliai atakavo iš distancijos, tačiau dvi baudas realizavęs Norrisas Cole’as įtvirtino galutinį rungtynių rezultatą ir „Monaco“ pergalę.

UNIKS: Errickas McCollumas 21, Jordanas Theodore’as 14 (6 rez. perd.), Alexas Tyusas 13 (9 atk. kam.), Haukuras Palssonas 11.

„Monaco“: Jaleelas O‘Brienas 15, Anthony Clemmonsas ir Norrisas Cole‘as (7 rez. perd.) po 14, Dee Bostas 12 (6 rez. perd.), Paulas Lacombe 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
asd
Na ka, raudonqurwiai? Nesitikejot Monaco pergales?
2020-01-14
-4
Europos Taure
monaco inesa sumaisties
2020-01-14
as
Ryto lavonai kogero pergaliu nematytis jeigu lkl kas metimgi tas kojas valosi alio.paluokyte raudoni šunis a budose sedyte ten jūsų vieta