Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Nuo rungtynių pradžios pirmavusi Stambulo „Fenerbahče“ (8-11) Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

10
24
10
6

Željko Obradovičiaus auklėtiniai antradienio vakarą namuose 86:64 (23:15, 26:13, 13:15, 24:21) nugalėjo Vilerbano ASVEL (8-11) krepšininkus, patyrusius trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Ši pergalė „Fenerbahče“ leido šoktelti į vienuoliktąją vietą Eurolygos turnyrinėje lentelėje ir taip aplenkti iki šiol dešimtojoje pozicijoje buvusią ASVEL ekipą.

Vos prasidėjus rungtynėms Stambulo klubas demonstravo lyderio mentalitetą – pirmajame kėlinyje sukūrė spurtą 11:2 (18:9) ir po dešimties žaidimo minučių jau turėjo 8 taškų persvarą (23:15).

Vaizdas nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, kuriame „Fenerbahče“ varžovus pranoko dvigubai (26:13), o Jano Vesely dvitaškis kėlinio pabaigoje Stambulo klubui buvo suteikęs net 23 taškų persvarą – 49:26.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos demonstravo lygų žaidimą, kol Amine Noua pataikė dvitaškį ir taip sumažino ASVEL krepšininkų deficit iki 21 taško – 43:62.

Lemiamame ketvirtyje ir vėl pranašesnė buvo „Fenerbahče“, todėl Stambulo klubas šventė užtikrintą pergalę.

„Fenerbahče“: Nando De Colo ir Derrickas Williamsas (3/4 trit.) po 16, Luigi Datome 12, Kostas Sloukas (10 rez. perd., 6 atk. kam.) ir Janas Vesely po 10.

ASVEL: Amine Noua 12, Livio Jeanas-Charlesas 10, Adreianas Payne’as, Theo Maledonas ir Antoine’as Diot po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
scapetto
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti