Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis buvo rezultatyvus ir svarbiu momentu neklydo nuo baudų metimo linijos bei taip sugadino Georgios Bartzoko debiutą naujoje vyriausiojo trenerio pozicijoje.

22
22
67%
6/9
1

Berlyno ALBA (6-13) trečiadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 93:86 (19:22, 31:20, 18:29, 25:15) nugalėjo Atėnų „Olympiakos“ (7-12) krepšininkus.

Giedraitis per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo dvi pražangas, pats tris kartus pažeidė taisykles, sykį suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Jei trečiąjį kėlinį „Olympiakos“ užbaigė turėdama trijų taškų (71:68) pranašumą, tai lemiamo ketvirčio pradžioje Graikijos ekipa netikėtai sustojo – ALBA spurtavo 18:6 ir, likus 5 žaidimo minutėms, pirmavo 9 taškais (86:77).

Kostas Panaikolaou, likus 3 minutėms, pataikė dvitaškį ir taip sumažino „Olympiakos“ deficitą iki 5 taškų (82:87). Po kiek daugiau nei 20 sekundžių Georgios Printezis pridėjo baudos metimą ir taip atsilikimą apkirpo iki 4 taškų – 83:87.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei Printezis atkovojo kamuolį gynyboje, per šešias sekundes nuskuodė į kitą aikštelės pusę ir nieko nelaukęs pelnė du taškus, taip suteikdamas „Olympiakos“ galimybę varžovus pavyti vienu metimu.

Likus 28 sekundėms Nikola Milutinovas išprovokavo pražangą metimo fazėje, tačiau sugebėjo realizuoti tik vieną baudos metimą iš dviejų, tad rezultato neišlygino, o tik padarė jį minimaliu – 86:87.

Visgi tuomet nesnaudė Giedraitis – lietuvis paskutinėmis ALBA atakos sekundėmis išprovokavo pražangą ir pataikė abi baudas, taip padidindamas pranašumą iki 3 taškų (89:86). Tą patį vos per kelias sekundes padarė ir Giedraičio komandos draugai Luke‘as Sikma bei Martinas Hermannssonas, suteikę Berlyno klubui 7 taškų persvarą ir užbaigę rungtynes.

ALBA šia pergale nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Tuo metu Pirėjo klubas per pastaruosius penkis mačus suklupo ketvirtą kartą.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas (5/5 dvit., 26 naud. bal.) ir Georgios Printezis (9 atk. kam., 28 naud. bal.) po 15, Vassilis Spanoulis 14 (6/7 dvit., 9 rez. perd.), Antonios Koniaris 11 (3/4 trit.).

ALBA: Marcusas Erikssonas 22 (6/9 trit.), Martinas Hermannssonas 16 (6 rez. perd.), Rokas Giedraitis 15, Peytonas Siva 12, Luke'as Sikma 11.

Atrinkti (0) Visi (21)
15min
po pralaimejimo suslubavo kurtinaicio sveikata vietoi konferencijos tiesiai i ligonine
2020-01-15
-1
Manau po Sabo,Jv ir Grigonio turbut geriausias lt krepsininkas tik bukagalvis ablomaitis jo nesugejo isnaudoti...
2020-01-15
+4
scapetto
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-15
...
sakiau treneris nieko nekeis, su tokia sudetim keisk kiek nori tuos trenerius.