Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Pusę mestų tritaškių pataikiusi Tel Avivo „Maccabi“ (13-6) stipriausioje Senojo žemyno lygoje nukovė svečius iš Katalonijos.

19
18
56%
5/9
50%
2/4

Izraelio klubas antradienio vakarą Eurolygos mače namuose 92:85 (20:27, 28:14, 17:16, 27:28) nugalėjo „Barcelonos“ (13-6) žvaigždyną.

Tai buvo jau trečioji Ispanijos komandos nesėkmė iš eilės ir antrasis „Maccabi“ laimėjimas paeiliui.

„Maccabi“ pataikė 14 iš 28 tolimų metimų ir taip deklaravo 50 procentų taiklumą. Tuo metu „Barcelona“ tritaškius metė 42,3 procentais, kai realizavo 11 iš 26 bandymų.

Likus 3 minutėms po Angelo Caloiaro baudų „Maccabi“ buvo priekyje 8 taškais (84:72), tačiau „Barcelona“ per dvi minutes spurtavo 10:1 ir, likus minutei ir vienai sekundei, atsiliko tik 3 taškais – 82:85.

Visgi greitai į tai atsakė ir pustrečios minutės „Maccabi“ taškų badą nutraukė Scottie Wilbekinas, pataikęs tolimą metimą ir suteikęs Tel Avivo klubui 6 taškų pranašumą – 88:82.

Othello Hunteris išprovokavo pražangą ir realizavo dvi baudas, o Malcolmas Delaney per 6 sekundes atsakė metimu iš distancijos – likus 19 sekundžių „Barcelona“ priartėjo iki 5 taškų (85:90).

Galiausiai tašką rungtynėse padėjo Hunteris, kuris, likus 10 sekundžių, pataikė dvitaškį ir įtvirtino „Maccabi“ pergalę.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 19 (5/9 trit.), Scottie Wilbekinas 18 (4/9 trit.), Angelo Caloiaro ir Othello Hunteris (7 atk. kam.) po 12.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 (4/7 trit., 10 atk. kam.), Cory Higginsas ir Malcolmas Delaney (6 rez. perd.) po 13, Ante Tomičius 11 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Kyle'as Kuricas 10.

Atrinkti (0) Visi (11)
Gėjus Remigijus Jakinevičius
ejekuliuoju kas kart kai pesicius pralaimi
2020-01-15
+3
Barcelona
Delaney izaidejs Kyle\'as Kuric nepatraukia pau ribas zaidzia ne ilgai Hanga mazai ka duoda
2020-01-15
+1
scapetto
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-15
-4
...
Barca be izaideju tai tragiskai atrodo, antikrepsinis. Mirotic kaip Svedas beleka meto stats susirinkt, visi kiti individualistai irgi jokio susizaidimo. Zviozdu daug bet zaidima ziuret baisu.
2020-01-15
+7
jie jau puse sezono be izaideju, iki siol tai nebuvo didele problema, jei kas kalciausias del suprastejusiu rezultatu, tai pesicius kuris nevaldo komandos sunkiais momentais
2020-01-15
+2
Zydelis
kodel tie zydai skanduoja makabi vikingu skanduote?
2020-01-15
-2
Eurolyga
Maccabi pakilo i 3 vieta kai Barca po 3 pralaimejimo i 5 tai kad turi tu izaideju neatrodo kad trukumas
2020-01-15
-3
Hj
I\'m not surprised maccabi nepralaimi namie, o barsai truksta labai izaideju, acb gavo nuo bilbao namie, tai tiketis laimeti pries maccabi buvo beprasmiska
2020-01-15
Maccabi
kai toks pataikymas tai gali ir nugalet barca oly cska pao
2020-01-14
+1
Maccabi
barca 2 rate eme daznai klysti nei kad pirmam dar ir Maccabi isoks i 3 aplenkus barca ko neleido Brendon davies po pertraukos