Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Joe Inglesas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Jutos „Jazz“ (28-12) pergalių seriją pratęsė iki 10-ies.

22
39
2
18

„Jazz“ svečiuose 118:107 (30:26, 29:19, 29:29, 30:33) pranoko Kyrie Irvingo vedamą Bruklino „Nets“ (18-21) ekipą.

Inglesas per 30 minučių pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 6/8 trit., 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, bei sykį suklydo.

„Jazz“ atitrūko antrajame kėlinyje. Rudy Gobertas pataikė metimą iš po krepšio, Inglesas surinko 8 taškus paeiliui, o sėkmingą reidą krepšio link atliko Bojanas Bogdanovičius ir po spurto 14:2 Jutos ekipa pirmavo 59:45.

„Nets“ ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (81:90), tačiau Clarskonas pataikė dvitaškį, Inglesas pridėjo tolimą metimą ir nugalėtojas klausimų nebekėlė – 95:81.

Bruklino komandoje vėl blizgėjęs Irvingas pelnė 32 taškus (9/14 dvit., 3/5 trit., 5/6 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei sykį suklydo.

„Nets“: Kyrie Irvingas 32 (9/14 dvit., 3/5 trit., 11 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 17 (5/12 dvit.), Joe Harrisas 13 (4/5 dvit., 1/5 trit.), Carisas LeVertas 11.

„Jazz“: Joe Inglesas 27 (6/8 trit.), Donovanas Mitchellas 25 (5/12 dvit., 3/7 trit.), Rudy Gobertas 22 (9/12 dvit., 18 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18 (5/9 dvit., 2/7 trit.), Jordanas Clarksonas 13.