Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kawhi Leonardas taikėsi į rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedami Los Andželo „Clippers“ (28-13) šventė užtikrintą pergalę.

43
43
60%
6/10
90%
9/10

Doco Riverso auklėtiniai namuose 128:103 (31:26, 35:24, 40:21, 22:32) nušlavė Klivlando „Cavaliers“ (12-29) ekipą, kuriai tai buvo septintasis pralaimėjimas per paskutines devynerias rungtynes.

Leonardas per 29 minutes pelnė 43 taškus (8/12 dvit., 6/10 trit., 9/10 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Puolėjo rezultatyviausias mačo buvo prieš kiek daugiau nei metus – praėjusių metų sausį Leonardas į Jutos „Jazz“ krepšį atseikėjo 45 taškus. „Clippers“ vedlys šį pasiekimą galėjo pagerinti, tačiau ketvirtajame kėlinyje į aikštelę nebežengė ir pelnytų taškų skaičius liko nepakitęs.

Los Andželo klubas iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Leonardas pataikė du tritaškius paeiliui, savo tolimą metimą pridėjo Landry Shametas, o „Clippers“ antrąjį ketvirtį užbaigė spurtu 13:0 bei susikrovė 16 taškų persvarą – 66:50.

Intriga visiškai išblėso po ilgosios pertraukos. Ivica Zubcas pataikė iš po krepšio, Leonardas surinko 7 taškus paeiliui, o svečiai laimėjo atkarpą 18:5 ir įgijo 23 taškų pranašumą (87:64). Apskritai, „Clippers“ trečiąjį kėlinį laimėjo 40:21 ir komandas skyrė 35 taškai – 106:71.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 25 (6/12 dvit., 4/6 trit.), Cedi Osmanas 21 (5/8 trit.), Darius Garlandas (2/7 trit., 10 rez. perd.) ir Matthew Dellavedova po 14, Johnas Hensonas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 43 (8/12 dvit., 6/10 trit.), Lou Williamsas 24 (8/9 dvit., 2/4 trit.), Ivica Zubacas (6/8 dvit., 10 atk. kam.), Montrezas Harrellas (5/11 dvit.) ir Landry Shametas (4/11 trit.) po 12, Patrickas Beverley 10 (9 rez. perd., 7 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Sausio 15 d., trečiadienis
Atlanta Hawks Phoenix Suns 123-110 stat »
Brooklyn Nets Utah Jazz 107-118 stat »
Memphis Grizzlies Houston Rockets 121-110 stat »
Milwaukee Bucks New York Knicks 128-102 stat »
Golden State Warriors Dallas Mavericks 97-124 stat »
Los Angeles Clippers Cleveland Cavaliers 128-103 stat »

Atrinkti (0) Visi (3)
Dažnai patausojamas būna Kawhi,bet kai žaidžia,tai savęs visai netaupo.Tikras komandos lyderis,net ir prieš autsaiderius savęs netausoja.O patys Clippers vėl pagavo gerą bangą ir žaidžia pergalingai.