Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Vienuoliktąją pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (11-8).

18
28
60%
6/10
86%
6/7

Ricko Pitino auklėtiniai po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio namuose 98:83 (28:18, 25:35, 23:22, 22:8) įveikė Miuncheno „Bayern“ (6-13) ekipą, kuriai Eurolygoje tai buvo penktoji nesėkmė paeiliui.

„Pao“ lemiamą spurtą surengė ketvirtajame kėlinyje, kai, rungtyniauti likus 5 minutes, DeShaunas Thomasas realizavo du baudų metimus, Nickas Calathes pelnė dvitaškį, o šeimininkai atkarpą iš viso laimėjo 8:0 ir susikūrė 12 taškų pranašumą (89:77).

Per likusias pusketvirtos minutės „Bayern“ sėkmingo spurto surengti nesugebėjo ir „Pao“ šventė pergalę.

Atėnų ekipa užtikrintai laimėjo kovą po krepšiu – atkovojo 41 kamuolį, kai svečiai savo ruožtu sugriebė 22.

„Bayern“ neišgelbėjo ir geras pataikymas iš toli: Oliverio Kostičiaus auklėtiniai realizavo 15 tritaškių iš 30 bandymų (50 proc.), kai „Panathinaikos“ pataikė 6 tolimus metimus iš 24 (35 proc.).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Thomasas, kuris per 31 aikštelėje praleistą minutę pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė ir iš viso surinko 28 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 18 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 13 (9 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 12 (5 rez. perd.), Nickas Calathes (12 rez. perd., 5 kld.), Jacobas Wiley ir Konstantinos Mitoglou po 11.

„Bayern“: Gregas Monroe 17 (9 atk. kam.), T.J. Bray 14 (5 rez. perd.), Petteri Koponenas 12 (4/7 trit.), Joshua Huestis 11 (3/4 trit.), Paulas Zipseris 10 (4 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Eurolyga
jau net neaisku kelintas pralaimejimas Bayern tai nusivaziavo i paskutine
2020-01-16
-2
bray gerai debiutavo. bayernas pagaliau ten kur jiem priklauso but su tokiu tasku skirtumu, blogiausia el komanda jau kuri laika
2020-01-16
+2
...
Bent pradžioj pasirodė kad Monro visai nesiorientuoja gynyboj, jo žmonės siautėjo. Visada jis taip žaidžia?