Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), o jo vedama Indianos „Pacers“ (26-15) pasiekė trečiąją pergalę paeliui.

29
39
13
100%
3/3

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (15-25) pasipriešinimą.

Sabonis aikštėje praleido 36 minutes ir per jas pelnė 29 taškus (13/17 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį blokavo varžovo metimą bei 3 kartus suklydo. Tai buvo penktas kartas 23-ejų krepšininko karjeroje, kai jis pelno bent 25 taškus ir atkovoja bent 10 kamuolių.

Aukštaūgis iš Lietuvos pakartojo spalio 31-ąją užfiksuotą šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Sabonis realiai pretendavo pagerinti ir karjeros 30 taškų rekordą, nes per pirmąją mačo dalį jau buvo surinkęs 25 taškus.

Vis dėlto po pertraukos „Pacers“ lyderis buvo pristabdytas ir pataikė tik vieną metimą iš žaidimo, tačiau tai nesutrukdė jo komandai pasiekti pergalės.

„Tiesiog stengiausi būti agresyvus, o po pertraukos jaučiau varžovų koncentraciją prie manęs ir tada bandžiau kitus vyrukus išvesti metimams“, – po rungtynių sakė lietuvis.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečiai dar atsilikinėjo (80:83), tačiau tuomet laimėjo atkarpą 15:6 (95:89) ir įgytą pranašumą išsaugojo iki paskutinių sekundžių.

Saboniui geriausiai talkinęs Malcolmas Brogdonas per 31 minutę pelnė 21 tašką (8/14 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Timberwolves“ gretose 15 mačą paeiliui dėl kelio skausmų praleido Karlas-Anthony Townsas.

„Timberwolves“: Jarettas Culveris 17 (7/11 dvit.), Keita Batesas-Diopas ir Gorgui Diengas (7/12 dvit., 11 atk. kam.) po 15, Robertas Covingtonas 14, Andrew Wigginsas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 29 (13/17 dvit., 13 atk. kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 21 (8/14 dvit.), Dougas McDermottas 14, T.J. Warrenas 12.

Atrinkti (0) Visi (4)
Puikiai pasinaudojo Domantas tuo,kad pas vilkus beveik aukštų nebuvo.Nieks jo nesulaikė pirmoj pusėj,antroj jau gynyba intensyvesnė pasidarė.Brogdono sugrįžimas taip pat vėl pagyvina visą žaidimą,ir Domui lengviau puolime.
2020-01-16
+7
Juonis
Ziurejau varzybas. Per antra rungtyniu puse kelis kartus gavo tik kamuoli ir tai pagrinde pakartojo metimus, tai tik 4taskus nesugebejo imest per 24minutes! Reikia gi ir kitiem statistika susirinkti. Gaila, laisvai galejo 40pts imesti, bet negavo nei vieno kamuolio.