Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Carmelo Anthony sugrįžo į Hjustoną, kur trumpai rungtyniavo praėjusio sezono pradžioje, ir su Portlando „Trail Blazers“ (17-24) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

18
26
12
75%
6/8

Starto penketo krepšininkų vedami svečiai 117:107 (28:26, 32:21, 30:30, 27:30) įveikė Jameso Hardeno indėlio pritrūkusius Hjustono „Rockets“ (26-13) krepšininkus.

Rezultatyviausias NBA krepšininkas per 36 minutes pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 1/6 trit. 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 kamuolius.

Tai buvo nerezultatyviausios po 37,2 taško vidutiniškai renkančio Hardeno rungtynės šį sezoną. Ankstesnis prasčiausias pasirodymas buvo sausio 10-ąją pelnyti 17 taškų.

„Blazers“ dar iki pertraukos įgijo dviženklį pranašumą (60:47), o trečiajame kėlinyje jų persvara buvo išaugusi iki 17 taškų (88:71).

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, Benas McLemore'as tritaškiu sumažino šeimininkų atsilikimą iki 5 taškų (100:105), tačiau tuomet svečiai spurtavo 10:2 (115:102) ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojams net 97 taškus iš 117 surinko starto penketo krepšininkai, o rezultatyviausiai iš jų rungtyniavęs Damianas Lillardas per 38 minutes pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 1/8 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Prieš buvusį klubą rungtyniavęs Anthony per 34 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Šeimininkų neišgelbėjo galingas Russello Westbrooko trigubas dublis – 31 taškas (9/17 dvit., 2/5 trit., 7/12 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 31 (9/17 dvit., 7/12 baud., 11 atk. kam., 12 rez. perd.), Ericas Gordonas 20 (6/13 trit.), Benas McLemore'as 17, Clintas Capela 14  (7/14 dvit., 18 atk. kam.), Jamesas Hardenas 13 (8 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (7/12 dvit., 8/8 baud.), C.J. McCollumas 24, Carmelo Anthony (6/8 dvit., 12 atk. kam.) ir Hassanas Whiteside'as (7/16 dvit., 18 atk. kam.) po 18, Kentas Bazemore'as 12 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Keista matyti Hardeną išmetus tik dvylika metimų,PTB gynyboje kaip reikiant pasistengės.Kaip ir Melo,kuris tikrai nejautė sentimentų buvusiai komandai.Veteranas,kuris vis dar neša daug naudos,parodė tai ir šitose rungtynėse.
2020-01-16
+6
Gag
Carmelo sakyciau ispudingas pataikymas, jau keliose rungtynese.. Seniukas turi parako, labai saunu del jo..