Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Luka Dončičius surinko įspūdingą trigubą dublį, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (26-15) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė trečiąją pergalę paeiliui.

25
37
15
17

Teksaso klubas išvykoje 127:123 (35:31, 36:36, 37:26, 19:30) įveikė Sakramento „Kings“ (15-26), kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Dončičius aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 0/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Pastarasis rezultatas yra geriausias slovėno karjeroje.

Tokia statistika per vienerias rungtynes buvo užfiksuota 11 kartų NBA istorijoje, o per pastaruosius 55 metus – 5 sykius.

Slovėnas su 12 trigubų dublių šį sezoną pirmauja lygoje.

Prieš prasidedant lemiamui ketvirčiui svečiai užtikrintai pirmavo (108:93), tačiau „Kings“ sugebėjo atsitiesti ir mačo pabaigoje, pasinaudoję netaikliais „Mavs“ krepšininkų baudų metimais, sumažino atsilikimą, tačiau pakeisti rungtynių baigties nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose Dončičiui geriausiai talkinęs Sethas Curry per 26 minutes įmetė 21 tašką (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.).

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė 27 taškus (9/13 dvit., 2/4 trit., 3/9 baud.) pelnęs De'Aaronas Foxas. Gynėjas per 38 minutes taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“ ir toliau verčiasi be kelio skausmus jaučiančio Kristapo Porzingio.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 27 (9/13 dvit., 3/9 baud., 12 rez. perd.), Buddy Hieldas (7/12 dvit.) ir Harrisonas Barnesas (8/14 dvit., 8 atk. kam.) po 25, Marvinas Bagley 12, Nemanja Bjelica 11 (12 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (8/13 dvit., 9/10 baud., 15 atk. kam., 17 rez. perd., 6 kld.), Sethas Curry 21, Timas Hardaway 18, Dwightas Powellas 17 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 15 (8 atk. kam.), Maximilianas Kleberis 14.