Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Galingai rungtynes pradėjusi Milvokio „Bucks“ (37-6) komanda greitai susikrovė saugią persvarą, tačiau nesustabdė Bostono „Celtics“ (27-13) žvaigždės Kemba Walkerio.

32
29
50%
10/20
17

Gynėjas sumetė 40 taškų, bet toks jo pasirodymas „keltų“ neišgelbėjo – „Bucks“ savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo 128:123 (36:20, 40:38, 30:29, 22:36) ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams per 35 minutes pelnė 32 taškus (11/17 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 10/20 baudų), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Walkeris realizavo 7 iš 15 dvitaškių, 1 iš 5 tritaškių, prametė 2 baudas, sugriebė 7 kamuolius bei išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ rungtynėse startavo atkarpa 22:8 ir tuoj pat ėmė diktuoti savo sąlygas. Antrojo ketvirčio viduryje šeimininkų persvara pasiekė rekordinę atžymą – 27 taškus (58:31).

Rankų nenuleidusi „Celtics“ į šturmą pakilo trečiajame ketvirtyje, kada spurtavo 15:6 ir įpusėjus kėliniui priartėjo per šešis taškus (81:87).

Ketvirtajame ketvirtyje likus rungtyniauti keturias minutes, „Bucks“ vėl buvo pabėgusi 123:109, tačiau prasidėjus paskutinei minutei „Celtics“ dar kartą grįžo į rungtynes (127:123).

Svečiai turėjo progą dar labiau priartėti, bet Marcuso Smarto tolimas metimas tikslo nepasiekė, Khrisas Middletonas pataikė vieną baudą Jaysonas Tatumtas prametė tritaškį ir „Bucks“ apgynė savo tvirtovę (128:123).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (17 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 23 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Donte DiVincenzo 19 (4/6 trit.), Brookas Lopezas 16 (3/5 trit.), George'as Hillas 13 (3/3 trit.).

„Celtics“: Kemba Walkeris 40 (14/23 metimai, 11 atk. kam.), Marcusas Smartas 24 (5/10 trit.), Jaysonas Tatumas 17 (8/20 metimai), Danielis Theisas 12 (10 atk. kam.).