Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Įspūdingą pasirodymą Naujajame Orleane sukūrė „Pelicans“ (16-26) žvaigždė Brandonas Ingramas.

49
43
71%
12/17
80%
16/20

Karjeros rungtynes sužaidęs 22-ejų puolėjas sumetė 49 taškus, o jo vedama ekipa per pratęsimą 138:132 (25:28, 31:21, 31:42, 35:31, 16:10) sustabdė karščiausią NBA komandą, Jutos „Jazz“ (28-13) su Donovanu Mitchellu priešakyje.

Pirmąkart šiemet pralaimėjusi „Jazz“ nesėkmę patyrė po 10 pergalių iš eilės. Bendrai, Jutos ekipa laimėjo paskutiniąsias 15 iš 16 rungtynių, kas šiam klubui Vakaruose leido pakilti į ketvirtąją vietą.

Siautėjęs Ingramas pataikė 12 dvitaškių iš 17, 3 tritaškius iš 8, 16 baudų iš 20, atkovojo 8 kamuolius, išdalijo 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Kitoje aikštės pusėje dominavęs Mitchellas surinko 46 taškus (9/19 dvitaškiai, 7/15 tritaškiai, 7/7 baudos), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimo bei 3 klaidas.

Pratęsime likus rungtyniauti pustrečios minutės, Bojano Bogdanovičiaus tritaškis „Jazz“ leido pirmauti 132:127, tačiau per likusį laiką svečiai taškų pelnyti nebesugebėjo.

Tuo metu „Pelicans“ ekipai po dvitaškį pataikė Derrickas Favorsas ir E'Twaunas Moore'as, šeimininkai realizavo septynias baudas ir dvikovą uždarė spurtu 11:0 (138:132).

Favorsas prieš buvusią savo komandą surinko 21 tašką (10/12 dvitaškiai, 1/2 baudos), 11 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Lonzo Ballas, iš žaidimo pataikęs vos 2 metimus iš 12 ir surinkęs 5 taškus, išdalijo 13 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“ laimėjo 10 kartą per paskutiniuosius 14 susitikimų. Iki planuojamo Ziono Williamsono debiuto NBA Naujojo Orleano klubui lieka sužaisti dvejas rungtynes: namuose su Los Andželo „Clippers“ ir išvykoje su Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“.

2019 metų pirmojo NBA šaukimo debiuto tikimasi trečiadienio mače su San Antonijaus „Spurs“.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 49 (15/25 metimai, 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas Favorsas 21 (11 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Frankas Jacksonas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 46 (7/15 trit.), Bojanas Bogdanovičius 26, Rudy Gobertas 17 (14 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 15, Joe Inglesas 12 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).