Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Maskvos CSKA (14-6) ekipa ketvirtajame kėlinyje išbarstė turėtą persvarą, tačiau pasiekė pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse.

33
34
56%
5/9
86%
12/14

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai penktadienio vakarą namuose 94:90 (27:25, 25:21, 23:12, 19:32) susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (7-13) iššūkiu.

CSKA atitrūkti pavyko trečiajame kėlinyje, kai, likus rungtyniauti 3 minutes, Mike'as Jamesas smeigė tritaškį, sumetė 4 baudų metimus, o atkarpą šeimininkai iš viso laimėjo 13:2. Taip į lemiamą ketvirtį Rusijos ekipa išsinešė 17 taškų pranašumą (75:58).

Visgi ketvirtajame kėlinyje „Baskonia“ rankų nenuleido ir surengė spurtą 11:0 bei, rungtyniauti likus minutę, priartėjo iki 83:88.

Žaisti likus 21 sekundę, Vitorijos ekipos deficitas buvo 4 taškai (86:90), tačiau Jamesas pataikė abi baudas ir taip šias rungtynes uždarė.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jamesas, kuris per 30 minučių pelnė 33 taškus (3/8 dvit., 5/9 trit., 12/14 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, vieną kartą kamuolį perėmė, kartą suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

CSKA: Mike'as Jamesas 33 (5/9 trit., 12/14 baud.), Darrunas Hilliardas 14 (4/5 trit.), Johannesas Voigtmannas 10 (5 atk. kam.).

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 19 (10 atk. kam., 30 naud. bal.), Pierria Henry 18 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Mattas Janningas ir Tornike Šengelija (5 rez. perd., 5 kld.) po 12, Shavonas Shieldsas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
susizaidimas kaip tik efese geresnis, ju net sudetis nera kazkokia ypatinga neskaitant larkino, micic ir singletono, pvz pas barca, feneri, reala tikrai daugiau talento, bet efese zaidimas puikiai sukasi net iskritus miciciui ir rezultatai islieka geri
2020-01-18
-6
Obama
Prisipazinsiu, kad buvau vienas is tu, kurie ir Ceska nupaise ir ju pasirinkima isigyt James\'a. Dabar net be Clyburno ceska *komanda* geriausia, (Efes turi geresnius zaidejus, bet treneris ir overall susizaidimas ceskoj geresni), ar tik nebus kad antra kart is eiles nuvertinta tiek kritiku, tiek strategu ir kitu visu panasiu, kad ceska pis antausi visems antrus metus is eiles? Barsa su savo zvaigzdynu su Hanga uz izaideja vargu ar top 4 pasieks, makabis siemet tikrai labiau vertas, o kad Realas bus top 4 tai faktu faktas. Manau, kad pasikartos pernai metu istorija - Efes pries CSKA finale, ir vel CSKA laimes, aisku, jei butu serijos rungtynes, tikrai Efes paimtu taure - siaip tai wtf kodel eurolyga palieka ant vienu rungtyniu viska.