Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Septintąją pergalę po permainingos kovos Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (7-13).

15
25
3
4

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai per papildomą atkarpą išvykoje 94:85 (21:22, 18:21, 23:19, 17:17, 15:6) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-11) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė namuose paeiliui.

Giedraitis aikštelėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, tiek pat kamuolių perėmė, dukart suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Iki pratęsimo pabaigos rungtyniauti likus 2 minutėms, Luke'as Sikma pataikė abi baudas, dvitaškį pridėjo Landry Nnoko ir ALBA atitrūko per 7 taškus (88:81).

Štimacas pataikė pataikė du baudų metimus, tačiau tašką šiose rungtynėse padėjo ALBA gynėjas Martinas Hermannssonas, kuris, likus žaisti minutę, smeigė tritaškį ir šias rungtynes uždarė (91:83).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus minutę, rezultatas buvo lygus (77:77), tačiau jau netrukus dvitaškį pelnė Nnoko ir išvedė ALBA į priekį – 79:77.

„Crvena Zvezda“ atakoje pražangą išprovokavo Kevinas Punteris, bei, pataikęs abi baudas, rezultatą išlygino (79:79).

Abi komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, o pergalę Serbijos ekipai galėjęs išplėšti Vladimiro Štimaco tritaškis skriejo pro šalį. Taip abi komandos išėjo žaisti pratęsimo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Sikma, kuris per 34 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, tiek pat kartų suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 24 (3/5 trit.), Lorenzo Brownas ir Vladimiras Štimacas (6 atk. kam.) po 12, Billy Baronas 9, Borisa Šimaničius 8.

ALBA: Luke'as Sikma (10 atk. kam.) ir Peytonas Siva po 15, Martinas Hermannssonas 13, Landry Nnoko 12 (5 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 10 (5 atk. kam.), Rokas Giedraitis 8.