Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis pakartojo sezono rezultatyvumo antirekordą, tačiau tai nesutrukdė Indianos „Pacers“ (27-15) pratęsti pergalių serijos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

28
25
57%
8/14
75%
3/4

Ketvirtąją pergalę paeiliui iškovojusi „Pacers“ namuose 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (15-26).

Lietuvis aikštėje praleido 26 minutes ir per jas pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 5 sykius suklydo ir prasižengė. 5 atkovoti kamuoliai taip pat yra prasčiausias aukštaūgio pasiekimas šį sezoną.

Karlo-Anthony Townso sugrįžimo sulaukę svečiai būtent po pastarojo metimo, likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, išlygino rezultatą – 114:114.

Lemiamą žodį dvikovoje tarė Malcolmas Brogdanas, pataikęs dvitaškį aukšta trajektorija ir palikęs varžovams 18,7 sekundės išsigelbėjimui.

Vis dėlto Shabazzas Napieras nepataikė iš toli, o kamuolį atkovoję „Pacers“ krepšininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido.

„Likus mažiau nei minutei, normalu, kad į žaidimą labiausiai įtraukiame Brogdoną ir Sabonį, nes šie vyrukai daro gerus dalykus visą sezoną, – po dvikovos kalbėjo Indianos ekipos vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas. – Mes duosime kamuolį į Brogdono rankas ir leisime jam priimti sprendimus.“

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T.J. Warrenas per 34 minutes pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Mačo herojumi tapęs Brogdonas per 32 minutes įmetė 12 taškų (3/8 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Svečių gretose nuo gruodžio 13-osios nerungtyniavęs Townsas per 28 minutes surinko 27 taškus (6/12 dvit., 3/9 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Pacers“: T.J. Warrenas 28 (8/14 dvit.), Jeremy Lambas 18 (7/9 dvit.), Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas (8 atk. kam.) po 13, Malcolmas Brogdonas 12 (10 rez. perd.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 27 (6/12 dvit.), Andrew Wigginsas 22 (7/14 dvit.), Joshas Okogie 15, Jarettas Culveris ir Shabazzas Napieras (9 rez. perd.) po 12.