Nuotr.: Imago Sport - Scanpix
Nuotr. Imago Sport - Scanpix

Miunchene vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre šeimininkų ekipoje spindi gynėjas iš Lietuvos.

17-metis Simonas Lukošius atstovauja „Bayern“ klubui, kuris turnyrą pradėjo dviem pergalėmis – 69:55 prieš Maskvos CSKA ir 88:77 prieš Ulmo „Ratiopharm“.

Mače su ekipa iš Rusijos 196 cm ūgio gynėjas iš Lietuvos per 32 minutes pelnė 18 taškų (1/4 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

Prieš „Ratiopharm“ Lukošius per 22 minutes įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 2/8 trit., 5/5 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Praėjusį sezoną gynėjas pradėjo Vilniaus „Ryto“ sistemoje ir atstovaudamas „Rytas-2“ klubui RKL B divizione vidutiniškai per 6 minutes rinko po 1,7 taško ir -0,7 naudingumo balo.

Nesulaukęs daug šansų pasireikšti Vilniaus ekipoje krepšininkas 2019-aisais persikėlė į Vokietiją, kur atstovauja Bonos miesto 19-mečių komandai.