Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Miunchene vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre užfiksuotas neįtikėtinas individualus pasirodymas.

Gimimo vieta: Graikija

Patrų „Promitheas“ talentas Eleftherios Mantzoukas dvikovoje su Berlyno ALBA užfiksavo turnyro rezultatyvumo rekordą, kai per 39 minutes pelnė 49 taškus (7/12 dvit., 5/12 trit., 20/23 baud.). Graikas taip pat atkovojo 19 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 14 pražangų ir surinko 65 naudingumo balus.

Tarp U18 krepšininkų besivaržantis 16-metis užfiksavo trečią geriausią naudingumo balų rezultatą turnyro istorijoje, o 20 įmestų baudų yra naujas rekordas.

Mantzouko vedama „Promitheas“ 93:87 įveikė Berlyno ekipą ir turnyre iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmosiose turnyro rungtynėse Patrų klubas 67:98 neturėjo vilčių prieš Madrido „Real“ klubą.

Vis dėlto ir šiame mače 207 cm ūgio Mantzoukas sugebėjo išsiskirti – 22 taškai (6/7 dvit., 1/9 trit., 7/8 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai per 37 minutes.

Graikas dar praėjusį sezoną debiutavo FIBA Čempionų lygoje, o šį – Europos taurėje.

Antrajame pagal pajėgumą Europos krepšinio turnyre „Promitheas“ klubui atstovaujantis Mantzoukas vidutiniškai per 11 minučių renka po 3 taškus ir 2 naudingumo balus.