Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Aleksejus Švedas buvo sunkiai sulaikomas ir padėjo Maskvos srities „Chimki“ (13-1) Vieningosios lygos mače namuose 91:87 (18:24, 36:16, 19:22, 18:25) įveikti Krasnojarsko „Jenisej“ (6-7).

Daugiausia pelno: Alexey Shved

Rimo Kurtinaičio kariauna antrąjį kėlinį laimėjo net 36:16 ir pabėgo į priekį 54:30. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Jenisej“ priartėjo iki 4 taškų (85:89), o likus 20 sekundžių komandas skyrė tik 3 taškai.

Visgi Aleksejus Švedas pataikė vieną baudą, o Krasnojarsko komanda daugiau taškų nepelnė bei pralaimėjo.

Nugalėtojams Švedas per 31 minutę įmetė 21 tašką (2/3 dvit., 3/13 trit., 8/9 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 23 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (5/16 metimai, 9 rez. perd., 11 išpr. praž.), Jeremy Evansas 16 (4/4 dvit., 4/4 baudos, 7 atk. kam.), Devinas Bookeris 13, Sergejus Karasiovas, Anthony Gillas ir Stefanas Jovičius po 10.

„Jenisej“: Denisas Zacharovas 26 (7/14 metimai), Dustinas Hogue 18, Chavaughnas Lewisas ir Tomislavas Zubčičius (13 atk. kam.) po 14.

tentpegla
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti