Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Penkiolikos taškų persvaros ketvirtajame kėlinyje Hjustono „Rockets“ (26-16) komandai buvo maža. Mike’o D’Antoni auklėtiniai praėjusią naktį namie 107:112 (25:22, 39:35, 23:14, 20:41) nusileido Oklahomos „Thunder“ (25-19) ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

28
28
2
8

„Rockets“ skandino ypatingai neefektyvus komandos lyderio Jameso Hardeno žaidimas. Gynėjas pataikė vos 1 tritaškį iš 17, o jo visa komanda realizavo 9 tritaškius iš 45 (20 proc.).

Nepatenkintas dėl tokio pasirodymo, Hardenas iš karto po mačo liko papildomai pamėtyti į krepšį ir ant parketo praleido dar apie 25 minutes.

„Tiesiog bandau sugrįžti prie pagrindų, – sakė Hardenas. – Manau, kai stringi, svarbiausia grįžti prie pagrindų ir savo metimo esminių dalykų. Reikia tikėti savo metimu ir tiesiog mėtyti.“

„Rockets“ ketvirtajame kėlinyje pirmavo 100:85, tačiau tada „Thunder“ pelnė 13 taškų be atsako ir priartėjo per metimą. Danilo Gallinari per šią atkarpą surinko 7 taškus.

Hardenas tada pataikė baudą. bet Gallinari smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą.

Netrukus Oklahomos ekipa be atsako pelnė 6 taškus ir pirmavo 108:105. Hardenas pasižymėjo dviem taškais, tačiau Dennisas Schroderis atsakė tuo pačiu, likus žaisti 28 sekundes. Russellas Westbrookas tada prametė tritaškį, o pergalę baudų metimais įtvirtino Shai Gilgeos-Alexanderis.

Buvęs „Thunder“ gynėjas Westbrookas prieš buvusią ekipą surinko trigubą dublį – 32 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų, 11 atkovotų kamuolių.

Tuo metu buvęs „Rockets“ įžaidėjas Chrisas Paulas pirmoje dvikovos dalyje pelnė 27 taškus, bet sėdėjo ant suolo per ketvirtojo kėlinio spurtą. Šią pergalę jis pavadino geriausia „Thunder“ komandai šį sezoną.

„Buvo smagu stebėti, kaip vaikinai išliko kartu ir kovėsi“, – po mačo sakė Paulas.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 32 (12 rez. perd., 11 atk. kam.), Jamesas Hardenas 29 (1/17 trit.), Danuelis House’as 13, Clintas Capela 12.

„Thunder“: Chrisas Paulas 28, Danilo Gallinari 25, Dennisas Schroderis 23, Shai Gilgeosas-Alexanderis 13 (10 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Jezus,kas čia per pataikymas pas Hardeną.Nu daug jis prameta,bet tas 1iš 17 tiesiog tragiškai atrodai.Dar pastebėjau,kad RW tampa pirma opcija puolime ir kai ja tapo,tada pralaimėjimai pasipylė.Kai Hardenas daug mesdavo,komanda kažkaig laimėdavo.Bet kai RW imasi lyderio vaidmens,tada pralaimima.Kažkokia keista tendencija.
2020-01-21
+7
Emma
2020-01-21
-1
ulapach
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-21
+1
Rockets
na kol turejo 15 tasku per ta laika ir isvaiste persvara Hardenas mesdamas pro sali Neveltui po runktyniu liko dar metyt nepatenkintas savim
2020-01-21
+5
Realus
cia nba visame grazume. EL jau senokai butu sedejes ant suolo. bet nba reikia, kad zvaigzdes visus dziugintu savo statsais. tai gali metyti kiek nori.
2020-01-21
+6
Rockets
4 pralaimejimas Hardenas uztriges nusimuses Taip nelaimesi westbrookas tai net nemeta tritaskiu