Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. Basketnews.lt/V.Mikaitis

Pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (7-5) ekipa.

Ji trečiadienio vakarą išvykoje 76:93 (13:24, 21:30, 23:20, 19:19) buvo priversta pripažinti Burgoso „San Pablo“ (7-5) komandos pranašumą bei taip suklupo trečiąjį kartą paeiliui.

Mačiulis per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, vieną kamuolį perėmė ir surinko 13 naudingumo balų.

Burgoso ekipa pranašumą susikrovė pirmoje rungtynių dalyje, po kurios turėjo 20 taškų persvarą (54:34). Ir, nors ketvirtajame kėlinyje svečiams buvo pavykę apdirpdyti savo deficitą iki 9 taškų (74:83), rimčiau priartėti AEK nesugebėjo ir patyrė nesėkmę.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Vitoras Benite, kuris per 22 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį ir surinko 23 naudingumo balus.

„San Pablo“: Vitoras Benite 23 (4/6 trit.), Draganas Apičius 15, Thaddusas McFaddenas 12, Bruno Fitifaldo 10.

AEK: Nikos Zisis 16, Jerai Grantas 15, Jonas Mačiulis 11 (5 atk. kam.), Mario Chalmersas, Charis Giannopoulos ir Vlado Jankovičius po 8.