Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Jonas Valančiūnas žaidė rezultatyviausiai Memfio „Grizzlies“ (20-24) ekipoje, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo antrojo pralaimėjimo paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

23
27
43%
3/7
7

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 95:119 (27:25, 17:33, 19:41, 32:20) nepasipriešino Bostono „Celtics“ (29-14).

Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo 2 varžovų metimus.

Tai buvo 21-asis lietuvio dvigubas dublis šį sezoną.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė antrajame kėlinyje, kai ilgesnę nei 6 minučių atkarpą laimėjo 23:0 (58:42).

Memfio klubas puolime pasižymėti negalėjo 6 minutes ir 51 sekundę, kai taškų badą antrojo kėlinio pabaigoje JV nutraukė dvitaškiu metimu.

„Grizzlies“ bėdos nesibaigė ir po pertraukos, kai nesėkmingai buvo sužaista dar viena atkarpa, šį kartą 5:22, ir „Celtics“ tapo nebepavejami – 88:56.

Šeimininkų pergalę apkartino Jaysono Tatumo trauma, kuris trečiajame kėlinyje pasitempė kirkšnį. Vis dėlto puolėjas per 26 minutes spėjo pelnyti 23 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 21-erių krepšininkas taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Prasčiausią mačą per karjerą NBA sužaidė Memfio ekipos pirmametis Ja Morantas. Gynėjas per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Po šios nesėkmės „Grizzlies“ krito į 9-ąją Vakarų konferencijos vietą.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (6/11 dvit.), Danielis Theisas 14, Enesas Kanteris 13 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Marcusas Smartas ir Gordonas Haywardas po 12, Bradley Wanamakeris 10.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 16 (6/11 dvit., 13 atk. kam.), Jarenas Jacksonas ir Solomonas Hillas po 13, Graysonas Allenas ir Kyle'as Andersonas po 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
pralaimeta dideliu skirtumu, bet jono +- vienintelis teigiamas visoj komandoj, reikejo daugiau duot minuciu ir zaist per ji, cia jau trenerio klaida
2020-01-23
+5
Žiaurią atkarpą antram kėlinį grizliai pralaimėjo.Per beveik septynias minutes taškų nepelnė,to užteko Bostonui perlaužt rungtynes.Morantas tragiškai sužaidė,bet bent Jonas dar bandė kažką daryt.Vienintelis šviesulys komandoje buvo.
2020-01-23
+4
Emma
http://getmeets.com - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-23
asas
jeigu tatumas nba staras..kuris pasaulio champe buvo visiskas 0 tai rimta lyga cia!