Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Hjustono „Rockets“ (27-16) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

28
35
16
8

Mike'o D'Antoni auklėtiniai savo aikštėje 121:105 (35:28, 25:15, 32:28, 29:34) įveikė Nikolos Jokičiaus vedamą Denverio „Nuggets“ (30-14).

Šeimininkai įtikinamą persvarą susikrovė dar iki pertraukos (60:43), o per trečiąjį kėlinį ją dar padidino (92:71) ir paskutinė mačo atkarpa tapo formalumu.

13 iš 29 tritaškių (44,8 proc.) pataikiusią „Rockets“ ekipą į priekį vedė Jameso Hardeno, Russello Westbrooko ir Erico Gordono trio.

Hardenas nugalėtojams pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 2/6 trit., 13/15 baud.), Westbrookas pridėjo 28 (11/25 dvit., 6/7 baud.), 16 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus, o Gordonas dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdamas 25 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 3/3 baud.).

Svečių gretose Jokičius surinko 8-ąjį trigubą dublį šį sezoną – 19 taškų (8/18 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, serbas suklydo 6 kartus.

„Nuggets“ klubą retina traumos, dėl kurių šį mačą praleido penki rotacijos krepšininkai – Masonas Plumlee, Michaelas Porteris, Paulas Millsapas, Gary Harrisas ir Jamalas Murray.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 28 (11/25 dvit., 16 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamesas Hardenas 27 (13/15 baud.), Ericas Gordonas 25 (6/8 trit.), Clintas Capela 14 (7/14 dvit., 11 atk. kam., 5 blk.), Austinas Riversas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19 (8/18 dvit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld.), Jerami Grantas 17, P.J. Dozieras 15 (6/8 dvit.), Torrey Craigas 14, Malikas Beasley 12, Monte Morrisas 11.