Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Nikola Mirotičius pelnė 25 taškus ir jo vedama „Barcelonos“ (15-6) komanda iškovojo pergalę Eurolygos turnyre. Katalonijos klubas namie 86:82 (29:19, 12:23, 21:24, 24:16) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-12) komandą, kuriai tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė.

25
25
6
86%
6/7

Vieni lygos lyderių mačą savo naudai perlaužė ketvirtajame kėlinyje. Šio ketvirčio pradžioje Belgrado ekipa pirmavo 68:62, tačiau Pierre’o Oriolos tritaškis įžiebė spurtą 15:2, kurį vainikavo Alexo Abrineso tolimas – 77:70.

Lorenzo Browno ir Vladimiro Štimaco patempta „Crvena Zvezda“ dar priartėjo iki 76:77, o priešpaskutinę minutę atsiliko tik per metimą (80:82), tačiau lemiamu metimu geresni buvo katalonai.

Po to, kai Brownas priešpaskutinę mačo minutę prametė iš toli, Pau Ribas, likus žaisti 48 sekundes, buvo tikslus atakuodamas iš trijų taškų zonos ir „Barcelona“ fanai atsikvėpė – 86:80.

Nugalėtojams Mirotičius per mažiau nei 27 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 6/7 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25, Brandonas Daviesas 10, Victoras Claveras 9.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 15 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Kevinas Punteris 13, Jamesas Gistas ir Vladimiras Štimacas po 12.