Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Buvę komandos draugai ir kartu NBA titulą iškovoję LeBronas Jamesas bei Kyrie Irvingas šiąnakt susitiko skirtingose barikadų pusėse, o pergale džiaugėsi LeBrono vedami Los Andželo „Lakers“ (36-9).

27
38
12
10

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 128:113 (38:35, 37:35, 29:24, 24:19) pranoko Bruklino „Nets“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė paeiliui.

Nugalėtojams Jamesas per 34 minutes pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą bei 5 sykius suklydo.

Rezultatyviausiai „Nets“ ekipoje žaidęs Irvingas įmetė 20 taškų (4/11 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Taureanas Prince‘as pataikė iš toli, Irvingas pridėjo dvitaškį ir iki ketvirčio pabaigos likus 50 sekundžių, „Nets“ atsiliko 94:95. Vis tik per likusį laiką Anthony Davisas, Rajonas Rondo bei Jaredas Dudley smeigė po tritaškį ir „Lakers“ kaip mat susikrovė dviženklį pranašumą – 104:94.

Svečiai visus reikalus išsprendė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as atseikėjo du tolimus metimus paeiliui, Kyle‘as Kuzma realizavo tris baudas, Jamesas surinko 8 taškus paeiliui, o „Lakers“ laimėjo atkarpą 18:2 ir mačo nugalėtojas tapo aiškus – Los Andželo ekipa pirmavo 121:96.

„Lakers“ šiame mače realizavo lygiai pusę tolimų metimų – 19 iš 38. Tiesa, puikiu tritaškių pataikymu išsiskyrė ir „Nets“, kurie realizavo 21 tolimą metimą iš 46 (46 proc.).

Jamesas po šių rungtynių dar labiau priartėjo prie Kobe Bryanto pagal pelnytus taškus karjeroje. LeBrono sąskaitoje šiuo metu yra 33,626 taškai, kuomet Bryanto – 33,643.

„Nets“: Kyrie Irvingas 20 (4/11 dvit., 3/6 trit.), Taureanas Prince‘as 18 (3/7 trit.), Carisas LeVertas 16 (3/9 dvit.), Wilsonas Chandleris 15 (4/6 trit.), Garrettas Temple‘as 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (8/13 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Anthony Davisas (3/5 dvit., 11 atk. kam.) ir Kyle‘as Kuzma (3/5 trit.) po 16, Dwightas Howardas (7/10 dvit., 12 atk. kam.) ir Danny Greenas (4/7 trit.) po 14, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 11 (3/3 trit.).