Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Bradley Bealas buvo praktiškai nesustabdomas, o jo vedamas Vašingtono „Wizards“ (15-29) grįžo į pergalių kelią.

36
35
8
79%
11/14

JAV sostinės ekipa Klivlande 124:112 (29:24, 39:37, 32:25, 24:26) pranoko vietos „Cavaliers“ (12-33) klubą, kuris patyrė šeštąją nesėkmę paeiliui.

Bealas per 29 minutes pelnė 36 taškus (11/12 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 3 sykius suklydo.

„Wizards“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Isaiah Thomasas pataikė dvitaškį, Bealas surinko 4 taškus paeiliui, Thomasas pridėjo tritaškį, o svečiai laimėjo atkarpą 21:7 bei susikrovė triuškinamą pranašumą – 98:78.

„Cavaliers“ ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 10 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai galėjo pasiūlyti ir „Wizards“ įsirašė užtikrintą pergalę.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 29 (8/13 dvit.), Larry Nance‘as 22 (8/12 dvit., 12 atk. kam.), Kevinas Love‘as 21 (5/10 dvit., 3/9 trit.), Darius Garlandas 13 (1/8 dvit., 3/9 trit.).

„Wizards“: Bradley Bealas 36 (11/12 dvit., 8 rez. perd.), Davis Bertans (4/8 trit.) ir Ishas Smithas (5/8 dvit., 1/6 trit.) po 17, Isaiah Thomasas 13 (3/7 trit.).