Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Luka Dončičius 20 iš 27 savo taškų surinko pirmoje mačo dalyje, Damianas Lillardas surengė dar vieną benefisą, tačiau pergale džiaugėsi Dalaso „Mavericks“ (28-16).

27
20
9
2

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 133:125 (45:37, 33:26, 25:27, 30:35) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (19-27) ekipą ir pasiekė penktąją pergalę per paskutines šešerias rungtynes.

Dončičius per 34 minutes realizavo 9 dvitaškius iš 14, 2 tritaškius iš 11 bei 3 baudas iš 6. Slovėnas taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Pirmoje mačo dalyje mačo eigą kontroliavo svečiai. Justinas Jacksonas pelnė taškus su pražanga, Jalenas Brunsonas smeigė tritaškį, Delonas Wrightas pridėjo metimą iš po krepšio ir „Mavericks“ atitrūko 16 taškų persvara – 61:45.

Trečiąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo Dalaso ekipa. Kristaps Porzingis pataikė vieną, Timas Hardaway – du tritaškius paeiliui, Dončičius surinko 4 taškus iš eilės ir atrodė, kad mačo baigtis nulemta – „Mavericks“ šeimininkus triuškino 93:68.

Vis tik Terry Stottsas paprašė minutės pertraukėlės, o po jos Trevoras Ariza atseikėjo vieną, Lillardas – du tritaškius, o „Blazers“ spurtavo 17:0 bei grąžino intrigą (85:93).

Panašus skirtumas tarp ekipų laikėsi kurį laiką, bet ketvirtojo kėlinio viduryje „Mavericks“ sudavė lemiamą smūgį. Kristaps Porzingis įkrovė iš viršaus bei pataikė tritaškį, dėjimą atliko ir Maxi Kleberis, Jalenas Brunsonas surinko 5 taškus paeiliui, o svečiai laimėjo atkarpą 12:4 bei nutolo nepavejamai – 119:101.

Daugiausia pataiko: Damian Lillard

„Trail Blazers“ vežimą viso mačo metu tempęs Lillardas per 42 minutes surinko 47 taškus (8/13 dvit., 8/15 trit., 7/7 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 5 sykius suklydo.

Šiame mače Portlando ekipoje debiutavo po mainų iš Sakramento „Kings“ atvykęs Trevoras Ariza. Jis per 36 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 4/6 trit., 3/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 47 (8/13 dvit., 8/15 trit., 8 rez. perd.), Trevoras Ariza 21 (4/6 trit.), Gary Trentas 20 (6/7 trit.), Carmelo Anthony 16 (5/16 dvit., 2/5 trit., 11 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 14 (6/8 dvit., 10 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (9/14 dvit., 2/11 trit., 9 rez. perd.), Kristaps Porzingis 20 (3/4 trit.), Sethas Curry (4/7 trit.) ir Jalenas Brunsonas (4/5 trit.) po 17, Maxi Kleberis 15 (6/9 metimai), Dorianas Finney-Smithas (10 atk. kam.) ir Timas Hardaway (3/6 trit.) po 11.

Lillardo pasirodymas:

Visi šios nakties rezultatai:

Sausio 24 d., penktadienis
Cleveland Cavaliers Washington Wizards 112-124 stat »
Brooklyn Nets Los Angeles Lakers 113-128 stat »
Portland Trail Blazers Dallas Mavericks 125-133 stat »

Atrinkti (0) Visi (11)
Lukis
Porzingiui reikia pereit i kita komanda nes cia visada bus Doncic seselyje.
2020-01-24
Vlc
PTB, jeigu Roy ir Oden butu buve sveiki, neabejoju bent konferencijos finale butu, plius dabartiniai Lillard McColum, o jeigu ir Aldridge butu likes..
2020-01-24
+3
Kamasolis
Dalaso zvaigzdutė, 2 is 11 xa xa xa
2020-01-24
-2
Sunkus sezonas PTB šiemet.Dažnai traumos persekioja,o vienam Lillardui sunku visą vežimą tempti.Carmelo kažkiek padeda,bet dažnai banguoja jo žaidimas.Atėjęs Ariza parodė,kad gali pagelbėti Lillardui,bet tai tik vienos rungtynės.Trūksta C.J.Tačiau greit grįžt su Nurkičium turėtų,tai gal atsigaus kažkiek Blazers.
2020-01-24
+9
....
Neturiu žodžių 2/11 tritaškiai kam išvis jis meta ištoli. Čia blogiausi metikai galėtų bent tiek pataikyt. Įdomu ar Doncičiaus pataikymas ištoli bent sieka 30%. Bet abejoju nes kiekvienose rungtynėse būna 2/11, 2/12, 3/12, 4/12.