Nuotr.: ZUMAPRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix

Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ (10-11) patyrė trečiąją nesėkmę Eurolygoje paeiliui.

10
18
5
2

Ettore Messinos auklėtiniai penktadienio vakarą išvykoje 64:73 (15:24, 16:17, 16:15, 17:17) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ (9-12) ekipos pranašumą.

Lietuvis aikštelėje praleido 8 minutes, per kurias pataikė abi mestas baudas, atkovojo vieną kamuolį, vieną perėmė, dukart suklydo ir surinko -3 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ solidų pranašumą susikurti pavyko pirmoje rungtynių dalyje, kai antrojo kėlinio pradžioje Kostas Sloukas pataikė dvitaškį, netrukus jis ir Luigi Datome smeigė po tritaškį bei šeimininkai atitrūko per 17 taškų (37:20).

„AX Armani Exchange“ priartėti sugebėjo ketvirtajame kėlinyje, kai, iki jo pabaigos rungtyniauti likus 5 minutes, Luisas Scola smeigė tritaškį, Kalebas Tarzcewskis pridėjo dvitaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė Amadeo Della Valle bei komandas teskyrė 2 taškai (60:58).

Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, šeimininkai pirmavo 65:62, tačiau jau netrukus  po tritaškį atseikėjo Sloukas ir Nando De Colo bei vėl atitolino Turkijos ekipą per 9 taškus (71:62).

Tai buvo lemiamas smūgis – per likusias 74 sekundes svečiai priartėti nesugebėjo ir „Fenerbahče“ iškovojo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Janas Vesely, kuris per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė ir surinko 18 naudingumo balų.

„Fenerbahčę“: Nando De Colo 12, Janas Vesely (5 atk. kam.), Malcolmas Thomasas, Nikola Kaliničius (5 rez. perd.) ir Kostas Sloukas (7 rez. perd.) po 10.

„AX Armani Exchange“: Kalebas Tarczewski 19 (9 atk. kam.), Keiferis Sykesas ir Sergio Rodriguezas (6 rez. perd.) po 9, Luisas Scola 7 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
cepocap
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-25
-1
tiek milanas tiek aisku ir valencia kris is astuoneto, feneris kyla ir gal net aplenks pao pasiekdamas 6-7 vieta, didziausia intriga kas paskutine vieta uzims