Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Shane'as Larkinas pelnė 32 taškus ir jo vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (18-3) ekipa triumfavo Eurolygos lyderių mūšyje.

32
36
83%
5/6
100%
7/7

Ergino Atamano auklėtiniai penktadienio vakarą išvykoje 80:75 (20:20, 23:20, 16:15, 21:20) palaužė Madrido „Real“ (15-6) komandą.

Po šios pergalės „Anadolu Efes“ ir toliau išlieka vienvalde turnyrinės lentelės lydere, o  artimiausius persekiotojus, Maskvos CSKA, „Barcelonos“ ir Madrido „Real“ klubus turkai lenkia trimis laimėjimais.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus 2 minutes, Tiboras Pleissas smeigė tritaškį, o kitoje atakoje dvitaškį pridėjo Shane'as Larkinas ir taip svečiai, likus rungtyniauti minutę, pirmavo 6 taškais (78:72).

„Real“ ekipos išpuolis nesusiklostė, mat Sergio Llullas prametė tritaškį, o svečių pergalę įtvirtino Larkino dvitaškis (80:72).

Larkinas per 36 minutes pelnė 32 taškus (5/8 dvit., 5/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, 5 sykius suklydo ir surinko 36 naudingumo balus.

„Real“ ekipoje naudingumu išsiskyrė Walteris Tavaresas, kurio sąskaitoje – 6 taškai (2/4 dvit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, du rezultatyvūs perdavimai, vienas perimtas kamuolys, trys blokai, viena klaida ir surinkti 20 naudingumo balų.

„Real“: Trey Thompkinsas 15, Sergio Llullas 13 (5 rez. perd.), Facundo Campazzo 10, Rudy Fernandezas ir Jordanas Mickey po 8 (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 32 (5/6 trit.), Tiboras Pleissas 13 (5 atk. kam.), Rodrigue Beaubois ir Chrisas Singletonas (7 atk. kam.) po 7.

Atrinkti (0) Visi (6)
Efes
bet real istrigo fiksavo 13 pergaliu ir dabar stringa buksuoja Larkinas nesustabdomas
2020-01-25
-2
Dzo
tam cirke jis darytu virs 30 uzsimerkes, jei eurolygoj daro ka nori. grazu ziuret kaip juda!
2020-01-25
+1
T-Mac
Jam laikas gryžti i nba silpnoi komandoi kur nera ižaidejo lyderio Larkinas galetu mesti po 15 tašku.