Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Antrąsias karjeros rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidęs pirmasis 2019-ųjų naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas vėl buvo solidus, tačiau tai pergalės jo atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-29) nepadovanojo.

27
35
7
100%
8/8

„Pelicans“ savo aikštėje 106:113 (28:37, 28:26, 26:31, 24:19) nusileido Denverio „Nuggets“ (31-14) krepšininkams.

Po kelio operacijos antrąjį mačą žaidęs Zionas aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 15 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei blokavo varžovo metimą.

Lygos naujokui būnant aikštėje „Pelicans“ pelnė 16 taškų daugiau nei varžovai ir tai buvo geriausias rezultatas rungtynėse.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:4 ir prieš prasidedant lemiamai susitikimo minutei Joshas Hartas tritaškiu sumažino atsilikimą iki trijų taškų (106:109), tačiau kitoje atakoje Willas Bartonas pakartojo netikslų Nikolos Jokičiaus metimą, o Torrey Craigas pridėjo dar vieną dvitaškį (113:106).

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo Jokičius – 27 taškai (8/14 dvit., 1/6 trit., 8/8 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių. Serbas per 35 minutes dar spėjo atlikti 7 rezultatyvius perdavimus bei perimti 4 kamuolius.

Naujojo Orleano ekipą nuo 8-osios Vakarų konferencijos vietos skiria 4 pergalės. „Nuggets“ Vakaruose žengia 4-oje pozicijoje.

„Pelicans“: J.J. Reddickas 18 (5/7 trit.), Joshas Hartas (13 atk. kam.) ir Zionas Williamsonas (7/8 dvit.) po 15, Brandonas Ingramas 13, Jrue Holiday 12 (9 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (8/14 dvit., 8/8 baud., 12 atk. kam.), Michaelas Porteras (10 atk. kam.) ir Torrey Craigas (10 atk. kam.) po 15, Jerami Grantas (5/14 dvit., 9 atk. kam.), Willas Bartonas 13, Monte Morrisas ir Malikas Beasley po 10.