Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis buvo arti antrojo karjeros trigubo dublio Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (30-16) iškovojo septintąją pergalę per pastarąsias 8 rungtynes.

33
32
4
65%
11/17

Indianos ekipa išvykoje 129:118 (35:30, 32:21, 31:35, 31:32) palaužė „Golden State Warriors“ (10-37) krepšininkus.

Sabonis aikštėje praleido 37 minutes ir pelnė 16 taškų (5/12 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis taip pat perėmė 3 kamuolius, tačiau 6 sykius suklydo.

Aukštaūgis trečiojo kėlinio pradžioje išgąsdino „Pacers“ sirgalius, kai po susidūrimo su varžovu parkrito ant parketo. Kurį laiką pragulėjęs ant parketo puolėjas galėjo tęsti rungtynes.

Svečiai antrojo kėlinio pabaigoje įgijo triuškinamą pranašumą (66:47), tačiau lygos vicečempionams po pertraukos buvo pavykę priartėti – 81:85.

„Pacers“ arčiau oponentams prie savęs priartėti neleido ir rungtynes užbaigusi atkarpa 8:3 iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidęs T.J. Warrenas per 35 minutes pelnė 33 taškus (11/17 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.) bei atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius.

„Warriors“ gretose nesustabdomai žaidęs D'Angelo Russellas per 36 minutes įmetė 37 taškus (4/8 dvit., 9/13 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat sykių suklydo.

„Warriors“: D'Angelo Russellas 37 (9/13 trit.), Glennas Robinsonas 18, Marquesse'as Chrissas 13, Alecas Burksas 11, Draymondas Greenas 10 (11 rez. perd.).

„Pacers“: T.J. Warrenas 33 (11/17 dvit.), Dougas McDermottas 24 (6/7 trit.), Domantas Sabonis (5/12 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.) ir Jeremy Lambas po 16, Aaronas Holiday ir T.J. McConellas (8 rez. perd.) po 12.