Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Russellas Westbrookas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo vedama Hjustono „Rockets“ (28-16) išvykoje 131:124 (36:26, 27:34, 31:24, 37:40) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (15-30) krepšininkus.

45
46
100%
13/13
10

Nugalėtojams Westbrookas per 38 minutes minutes pelnė 45 taškus (16/27 dvit., 13/13 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Gynėjas tapo pirmuoju NBA krepšininku nuo 2007-ųjų Dwyane'o Wade'o pasiekimo, kuriam pavyko pelnyti bent 45 taškus nė karto neatakavusiam iš toli.

„Russellas pataikė sunkius metimus ir ne veltui jis yra tapęs MVP, – kalbėjo Minesotos ekipos lyderis Karlas-Anthony Townsas. – Antroje pusėje jis žaidė nesustabdomai.“

Westbrookas per pastarąsias septynerias rungtynes fiksuoja 33,6 taško, 8,7 atkovoto kamuolio ir 9,1 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

„Tai yra MVP Russas“, – po rungtynių tokią auklėtinio atkarpą apibūdino Mike'as D'Antoni.

Šios rungtynės nesusiklostė Jamesui Hardenui, kuris per 35 minutes pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 0/6 trit., 6/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 varžovų metimus.

Per pastarąsias penkerias rungtynes 33 procentų taiklumu iš žaidimo atakuojantis Hardenas nebuvo linkęs to sureikšminti.

„Vyrukai žaidžia gerai ir tai yra, ko mums reikia šioje sezono atkarpoje. Russas rungtyniauja puikiai, Ericas (Gordonas) pataiko metimus, Austinas (Riversas) taip pat žaidžia gerai. Tai yra, ko mums reikia. Šis mačas buvo puiki komandos pergalė“, – po rungtynių sakė Hardenas.

Šeimininkams 30 taškų pelnė (10/18 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.) ir 12 kamuolių atkovojo Townsas.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 30 (10/18 dvit., 12 atk. kam.), Andrew Wigginsas 28 (8/12 dvit.), Joshas Okogie 17, Robertas Covingtonas 10.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 45 (16/27 dvit., 13/13 baud., 10 rez. perd.), Ericas Gordonas 27 (6/13 trit.), Clintas Capela 18 (9/12 dvit., 9 atk. kam.), Austinas Riversas 16, Jamesas Hardenas 12 (3 blk.).

Atrinkti (0) Visi (4)
emchaibol
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-25
+1
kasioguru
ziuriu ziopliam nedaeina, kad barzda cia specialiai leidzia savo draugeliui pasireikst, klausimas tik, ar taip bando pratint prie lyderio vaidmens, kad atejus PO be barzdos raketos nesugriutu, ar nori uzgarantuot begalvio vieta all staruose.
2020-01-25
-2
Westbrookas atrodo perėmė iš Hardeno lyderio rolę.O ką daryt,kai pastarajam taip nekrenta.Keista matyt Hardeną išmetus tik trylika metimų,bet dar keisčiau matyt jo tris blokus.Atrodo ir gynyboje daug labiau pasistengia.