Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Zachas LaVine’as pelnė 44 taškus ir buvo netoli trigubo dublio, o jo vedama Čikagos „Bulls“ (18-30) NBA pirmenybėse svečiuose 118:106 (25:31, 34:26, 40:19, 19:30) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (12-34) ekipą.

44
43
61%
11/18
88%
7/8

LaVine’as per 39 minutes pelnė 44 taškus (11/18 dvit., 5/12 trit., 7/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Per savo karjerą 24-erių 196 cm ūgio gynėjas dar nė karto nesurinko trigubo dublio. Jis šį sezoną pelno po 25,3 taško ir fiksuoja geriausią savo rezultatą karjeroje.

„Prieš tai nebuvau surinkęs trigubo dublio, todėl per paskutines dvi minutes pagalvojau, kad galbūt dar atliksiu du rezultatyvius perdavimus. Viskas gerai. Kada nors jį surinksiu“, – sakė LaVine’as.

Dar prieš ilgąją pertrauką atletas turėjo 27 taškus.

Gynėjo rekordas yra 49 taškai. Juos jis surinko šio sezono dvikovoje su Šarlotės „Hornets“, kai pelnė 49 taškus.

„Cavaliers“ patyrė septintąją nesėkmę iš eilės. Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (69:69), bet tuomet „Bulls“ spurtavo 30:7 ir pabėgo 99:76.

„Cavaliers“: Kevinas Love’as 20 (11 atk. kam.), Collinas Sextonas ir Cedi Osmanas po 18, Larry Nance’as 15 (11 atk. kam.), Dariusas Garlandas 13.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 44 (16/30 metimai, 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Tomašas Satoransky 19 (7/9 dvit., 6 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 11, Krisas Dunnas 10.