Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kyrie Irvingas pelnė 45 taškus ir Bruklino „Nets“ (19-25) komandą NBA čempionate vedė į pergalę svečiuose per pratęsimą 121:111 (26:25, 24:35, 30:17, 26:29, 15:5) prieš Detroito „Pistons“ (17-30).

45
37
100%
10/10
42%
5/12

Irvingas per 40 minčių įmetė 45 taškus (10/18 dvit., 5/12 trit., 10/10 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Po sugrįžimo į aikštę Irvingui tai buvo šeštosios rungtynės. Iki tol per penkis mačus jis daugiausiai buvo įmetęs 32 taškus, o kituose susitikimuose neviršijo 21 taško ribos.

„Jau buvo laikas“, – po mačo pasisakė Irvingas.

Po dviejų kėlinių „Nets“ atsiliko 50:60, bet vien per trečiąjį kėlinį Irvingas įmetė 17 taškų, Bruklino ekipa ketvirtį laimėjo 30:17 ir išsiveržė į priekį. Vienu metu Irvingas pelnė 8 taškus iš eilės, o per 2 minučių atkarpą surinko 12 taškų.

Derrickas Rose’as pralaimėjusiems pelnė 27 taškus. Jis jau dvylikoje rungtynių iš eilės įmeta bent po 20 taškų ir taip pratęsė savo rekordinę seriją.

Būtent Rose’as likus 1,9 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dvitaškiu išplėšė pratęsimą. Jis išlygino rezultatą, o lemiama „Nets“ ataka taškais nesibaigė.

Pratęsimą „Nets“ pradėjo šešiais taškais iš eilės, o po Rose’o taiklių baudų Joe Harrisas atsakė tritaškiu, Jarrettas Allenas pridėjo du dėjimus į krepšį ir likus pusantros minutės nugalėtojas buvo aiškus (119:108).

Andre Drummondas jau per pirmąjį kėlinį surinko dvigubą dublį – pelnė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o mačą baigė su 20 taškų ir 21 sugriebtų kamuoliu.

Tai buvo 40-osios vidurio puolėjo karjeros rungtynės, kuomet jis įmeta bent po 20 taškų ir atkovoja bent po 20 kamuolių. Šį sezoną jis sužaidė aštuonis tokius susitikimus ir fiksuoja geriausią rezultatą lygoje.

„Pistons“: Derrickas Rose’as 27 (6 rez. perd.), Andre Drummondas 20 (21 atk. kam., 2 bl.), Sviatoslavas Michailiukas 19, Bruce’as Brownas 17.

„Nets“: Kyrie Irvingas 45 (15/30 metimai, 10/10 baudos), Jarrettas Allenas 20 (15 atk. kam., 4 bl.), Joe Harrisas 16, Carisas LeVertas 11.