Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Vilniaus „Rytas“ ir vėl rimtai kibo į atlapus Kauno „Žalgiriui“, tačiau, kaip ir prieš daugiau nei mėnesį, pergale galų gale džiaugėsi kauniečiai.

Fotogalerija

Paklaustas, kas ir vėl neleido užsikabinti šį vakarą, Eimantas Bendžius atkreipė į prastai sužaistą antrąjį kėlinį, kurie vilniečiai pralaimėjo 26:10.

„Antrajame kėlinyje kvailokos klaidos, kurios jiems leido sužaisti atkarpą 15:0. O kai su „Žalgiriu“ žaidi ir leidi jiems taip pabėgti, tada jie nueina į saugią dešimties taškų persvarą ir tada jiems atsiriša rankos bei jie jaučia savo žaidimą“, – nesėkmės priežastis komentavo „Ryto“ kapitonas.

Nepaisant to, „Rytas“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir dar ketvirtojo kėlinio viduryje ekipas skyrė viso labo 5 taškai. Į sugrįžimo priežastis pažvelgęs puolėjas labiausiai akcentavo situacijų išpildymą.

„Manau, išpildymas ten, kur norėjome atakuoti. Antrajame kėlinyje to nepadarėme, pasipylė klaidos ir jų lengvi taškai“, – sakė Bendžius.

„Rytas“ šiame susitikime vertėsi be Pako Cruzo bei Martyno Echodo. Kaip teigė Bendžius, komandai trūksta kiekvieno krepšininko.

„Be abejo, trūko. Sunku pasakyti kiek trūko, kiekvieno žaidėjo (trūksta), ypač mūsų komandai, kuri yra tikrai jauna“, – komentavo krepšininkas.

Bendžiaus komandos draugas Marekas Blaževičius šį vakarą puolime buvo vienas pagrindinių vilniečių lyderių puolime ir pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau „Ryto“ kapitonas jaunojo puolėjo pernelyg aukštinti linkęs nebuvo.

„Pagal taškus tai (pasirodymas) malonu, bet yra ir kitų aspektų krepšinyje, ne vien taškai“, – baigė Bendžius.