Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Netoli pergalės prieš Eurolygoje rungtyniaujantį klubą Ispanijoje buvo Deivido Dulkio atstovaujama Manresos BAXI (8-11) ekipa.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Lietuvio komanda sekmadienio vakarą ACB lygos mače namuose 75:80 (17:26, 21:14, 24:14, 13:23) nusileido Karališkajam Madrido „Real“ (15-4) klubui.

Dulkys per 22 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė du blokus, išprovokavo dvi pražangas, pats kartą pažeidė taisykles, sykį suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

BAXI iki rungtynių pabaigos likus dviem su puse minutės BAXI pirmavo 73:72, tačiau lemiamą atkarpą „Real“ laimėjo 8:2 ir tai nulėmė Ispanijos sostinės klubo pergalę.

Po šios pergalės „Real“ išlieka lyderiaujančia turnyrinės lentelės komanda. Tuo metu BAXI Ispanijos ACB lygoje rikiuojasi 13-oje vietoje.

BAXI: Juanas Pablo Vauletas 19, Davidas Kravishas 13 (5 atk. kam.), Dani Perezas 10, Deividas Dulkys 9.

„Real“: Gabrielis Deckas 17 (11 atk. kam., 28 naud. bal.), Facundo Campazzo ir Jaycee Carrollas po 13, Trey Thompkinsas 11, Sergio Llullas ir Walteris Tavaresas (10 atk. kam.) po 10.