Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Dar vieną pergalę Vieningoje lygoje iškovojo lietuviškasis Permės „Parma“ (6-9) klubas.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai sekmadienio vakarą išvykoje 85:78 (18:15, 21:19, 20:28, 26:16) pranoko Saratovo „Avtodor“ (4-10) komandą.

Adas Juškevičius per 28 minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo vieną kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, pats 3 sykius pažeidė taisykles, du kartus suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu 29 minutes aikštelėje praleidęs Eigirdas Žukauskas pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud. met.), sugriebė 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, pats užsidirbo dvi ir užfiksavo 15 balų efektyvumą.

Permės klubui tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės, kuri leidžia „Parma“ užimti dešimtąją vietą Vieningosios lygos turnyrinėje lentelėje. Tuo metu dvyliktoje pozicijoje esanti „Saratov“ ekipa patyrė jau penktąjį pralaimėjimą paeiliui.

„Avtodor“: Mouhammadou Jaiteh 16, Markelis Starksas 15, Michaelas Umehas 12, Isaiah Hicksas 11, Aleksejus Babuškinas 10.

„Parma“: Marekas Mejeris 23 (10 atk. kam., 34 naud. bal.), Adas Juškevičius 16 (5 rez. perd., 5 išprov. praž.), Eigirdas Žukauskas 14 (7 atk. kam., 7 išprov. praž.).

Puiku, butu gerai pamatyti juos astuntuke kad i playoffus prasimustu.