Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Pirmą sykį iki pat finalinės sirenos rungtyniavęs Zionas Williamsonas galingai uždarė rungtynes ir pirmąją pergalę kartu su Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-29) ekipa vainikavo pirmuoju dvigubu dubliu.

15
23
2
100%
3/3

Pirmasis praėjusių metų NBA šaukimas per 27 minutes įmetė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, o „Pelicans“ savo aikštėje 123:118 (32:20, 30:22, 29:39, 32:27) palaužė Bostono „Celtics“ (30-15)su Kemba Walkeriu priešakyje.

19-metis Williamsonas iš žaidimo realizavo 9 metimus iš 16 (56 proc.), tuo metu nuo baudų metimų linijos pataikė 3 metimus iš 8 (38 proc.).

Pirmose dvejose karjeros rungtynėse jis žaidė startiniame penkete, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje buvo išimamas iš rungtynių.

Debiutiniame mače su San Antonijaus „Spurs“ „Pelicans“ supertalentas ant suolo sėdo likus žaisti pusšeštos minutės, dvikovoje su Denverio „Nuggets“ buvo pasodintas likus septynioms minutėms iki pabaigos.

Šį kartą ketvirtajame ketvirtyje Williamsonas sėdo ant suolo švieslentėje degant 8:20, tačiau likus puspenktos minutės grįžo į aikštę, kai „Pelicans“ pirmavo 11 taškų persvara (112:101).

Williamsonas rungtynes uždarė pelnydamas paskutinius aštuonis Naujojo Orleano ekipos taškus.

„Celtics“ per paskutiniąsias kiek daugiau nei dvi minutes nesugebėjo surengti nė vienos rezultatyvios atakos.

„Pelicans“: Jrue Holiday 25 (10/20 metimai), Zionas Williamsonas 21 (11 atk. kam.), J.J. Redickas 17, Brandonas Ingramas 16 (2/8 dvit.), Derrickas Favorsas 15 (10 atk. kam.).

„Celtics“: Kemba Walkeris 35 (10/24 metimai), Gordonas Haywardas 23, Jaylenas Brownas 20, Danielis Theisas 15 (9 atk. kam.).