Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Hjustono „Rockets“ (29-17) Jutoje vertėse be trijų savo didžiausių žvaigždžių, tačiau jas puikiai pakeitęs Ericas Gordonas atvedė Teksaso klubą į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

50
48
55%
6/11
80%
16/20

Mike'o D'Antoni auklėtiniai išvykoje 126:117 (28:20, 31:26, 28:29, 39:42) įveikė Jutos „Jazz“ (32-14) krepšininkus.

31-erių Gordonas per 38 minutes pelnė 50 taškų (8/11 dvit., 6/11 trit., 16/20 baud.) ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Tai buvo pirmasis gynėjo mačas šį sezoną, kuomet jis pasiekia 30 pelnytų taškų ribą, o iki šiol rezultatyviausias jo pasirodymas karjeroje buvo užfiksuotas 2009-aisiais, kai įmetė 41 tašką.

„Rockets“ rungtynių tempą kontroliavo viso mačo metu, o šeimininkams deficitą iki vienženklio pavyko sumažinti tik paskutinę minutę.

„Jazz“ gretose išsiskyrė 36 taškus pelnęs (11/15 dvit., 3/10 trit., 5/6 baud.) Donovanas Mitchellas, o jam puikiai talkino 30 pridėjęs (3/5 dvit., 7/13 trit., 3/3 baud.) Bojanas Bogdanovičius.

Antrąjį mačą paeiliui praleidęs Jamesas Hardenas nežaidė dėl sumušto raumens, Clintas Capela jaučia kulno skausmus, o Russellui Westbrookui buvo suteikta poilsio.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 36 (11/15 dvit.), Bojanas Bogdanovičius 30 (7/13 trit.), Rudy Gobertas 12 (14 atk. kam.), Mike'as Conley 10.

„Rockets“: Ericas Gordonas 50 (8/11 dvit., 6/11 trit., 16/20 baud.), Austinas Riversas ir Danuelis House'as (11 atk. kam., 5 per. kam.) po 21.