Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Venecijos „Umana Reyer“ (2-2) krepšininkai šio vakaro Europos taurės rungtynes norės pamiršti kaip įmanoma greičiau.

28
37
88%
7/8
43%
3/7

Italijos ekipa namuose 52:70 (12:14, 15:27, 9:13, 16:16) nepasipriešino Patrų „Promitheas“ (2-2) klubui, tačiau į akis labiausiai krito ne rezultatas, bet tritaškiai metimai.

Šeimininkai iš trijų taškų zonos atliko 21 metimą, tačiau tikslą pasiekė tik vienas tritaškis (4,8 proc.). „Promitheas“ taip pat neblizgėjo, tačiau, lyginant su Italijos klubu, tai darė kur kas užtikrinčiau – pataikė 8 tolimus metimus iš 26 (31 proc.).

Vienintelį „Umana Reyer“ tritaškį pataikė Arielis Filloy. Tai buvo vieninteliai jo taškai šiame susitikime, kuriame jis ant parketo praleido 7 minutes. Daugiausiai kartų laimę iš toli bandė Jeremy Chappellas, prametęs visus 4 tritaškius.

Tuo metu nugalėtojų ekipoje fantastišką pasirodymą surengė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Loukas Mavrokefalidis. Graikas per 29 minutes pelnė 28 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 7/8 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 37 naudingumo balus.

„Umana Reyer“: Jeremy Chappellas 14 (6/8 dvit., 0/4 trit.), Mitchellas Wattas 8 (10 atk. kam.), Austinas Daye 7.

„Promitheas“: Loukas Mavrokefalidis 28 (6/11 dvit., 13 atk. kam., 37 naud. bal.), Langstonas Hallas 16, Leonidas Kaselakis 15.