Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias ir vienintelis Dalaso „Mavericks“ (18-29) ekipos starto penketo narys surinkęs dviženklį taškų skaičių, tačiau slovėno indėlio buvo maža.

31
37
9
100%
5/5

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 104:133 (19:32, 36:28, 22:48, 27:25) nusileido Finikso „Suns“ (20-27) krepšininkams.

Dončičius per 25 minutes pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 1/4 trit., 6/7 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Suns“ dominavo nuo mačo pradžios ir po pirmojo ketvirčio jau turėjo dviženklę persvarą (32:19). Tiesa, atsitiesę „Mavericks“ prieš ilgąją pertrauką ženkliai apkarpė deficitą ir atsiliko viso labo 55:60.

Kaip bebūtų, mačo baigtis buvo nuspręsta trečiajame kėlinyje. Deandre Aytonas surinko 5 taškus paeiliui, Mikalas Bridgesas įkrovė iš viršaus, Kelly Oubre smeigė tritaškį, o „Suns“ laimėjo atkarpą 16:5 ir atitrūko 16 taškų persvara – 76:60.

Apskritai, Finikso ekipa trečiąjį kėlinį laimėjo 48:22 ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 31 taško pranašumą – 108:77. Paskutinės 12 rungtynių minučių tebuvo formalumas ir „Suns“ šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Devinas Bookeris per 31 minutę pelnė 32 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit., 6/8 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei sykį suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (6/11 dvit.), Jalenas Brunsonas (5/7 dvit.) ir J.J. Barea po 15.

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (10/16 dvit., 9 rez. perd.), Deandre Aytonas 31 (13/15 dvit., 9 atk. kam.), Kelly Oubre 19 (3/7 trit.), Mikalas Bridgesas 13, Ty Jerome‘as 12.