Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Peties skausmus pajutęs Giannis Antetokounmpo praleido šios nakties rungtynes, tačiau Milvokio „Bucks“ (41-6) susitvarkė ir be savo lyderio.

51
53
100%
12/12
10

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 151:131 (42:28, 46:35, 29:41, 34:27) sutriuškino Vašingtono „Wizards“ (15-31) krepšininkus.

Nugalėtojų ekipoje blizgėjo karjeros rungtynes sužaidęs Khrisas Middletonas. Puolėjas per 36 minutes pelnė 51 tašką (9/16 dvit., 7/10 trit., 12/12 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Jam puikiai talkino Ericas Bledsoe, surinkęs 34 taškus (9/15 dvit., 2/5 trit., 10/10 baudos), atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 6 ir perėmęs 1 kamuolį bei 2 sykius suklydęs.

„Bucks“ visus reikalus sutvarkė dar pirmoje mačo dalyje. Antrajame kėlinyje Bledsoe pelnė taškus su pražanga, Kyle‘as Korveris pataikė iš toli, Khrisas Middletonas pataikė dvitaškį, o Bledsoe surinko dar 5 taškus paeiliui ir Milvokio ekipa jau pirmavo 20 taškų persvara – 57:37.

Vis tik apsukų nemažinę „Bucks“ sužaidė dar vieną galingą atkarpą ir iki ilgosios pertraukos likus 4 minutėms triuškino savo varžovus 32 taškais – 80:48. Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas ir lygos lyderiai įsirašė dar vieną pergalę.

Vašingtono komandoje spindėjo Bradley Bealas. Gynėjas per 38 minutes pelnė 47 taškus (9/22 dvit., 4/9 trit., 17/18 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir 3 sykius suklydo.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 51 (9/16 dvit., 7/10 trit., 10 atk. kam.), Ericas Bledsoe 34 (9/15 dvit., 10 rez. perd.), Donte DiVincenzo 16 (3/5 trit.), Robinas Lopezas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 47 (9/22 dvit., 4/9 trit.), Thomasas Bryantas 18 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Isaiah Thomasas (3/4 trit.) ir Troy Brownas (7 atk. kam.) po 16, Davis Bertans 15 (4/4 trit.).