Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

DeMaras DeRozanas pelnė 38 taškus ir pasiekė asmeninį sezono rekordą bei San Antonijaus „Spurs“ (21-26) ekipą vedė į triumfą namuose 127:120 (37:29, 33:33, 28:32, 29:26) prieš Jutos „Jazz“ (32-15) krepšininkus.

38
31
84%
16/19
5

DeRozanas per 37 minutes įmetė 11 dvitaškių iš 19 ir 16 baudos metimų iš 19. Gynėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Atletas dešimtąjį sezoną iš eilės NBA pelnė bent 1 tūkst. taškų.

DeRozanas šį sezoną vidutiniškai per 34 minutes pelno po 23 taškus, atkovoja po 5,7 kamuolio ir atlieka po 5,2 rezultatyvaus perdavimo.

Gynėjas per 47 rungtynes išmetė 29 tritaškius ir pataikė 8 (27,6 proc.).

Prieš tai „Spurs“ buvo suklupusi tris sykius iš eilės. Tuo metu „Jazz“ pralaimėjo antrą sykį paeiliui. San Antonijaus ekipai laimėti nesutrukdė ir tai, kad susitikime dėl nykščio traumos nežaidė LaMarcusas Aldridge’as.

Vakarų konferencijoje „Spurs“ žengia devintoje pozicijoje, o „Jazz“ užima trečiąją vietą.

Šį sezoną „Spurs“ 55 proc. savo rungtynių turėjo bent 10 taškų persvarą. Tokiais atvejais ekipa laimėjo 17 susitikimų ir suklupo devynis sykius.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 38 (11/19 dvit., 16/19 baudos), Patrickas Millsas 18, Dejounte Murray 16 (7/8 dvit.), Derrickas White’as, Rudy Gay ir Marco Belinelli po 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31 (10/10 baudos), Jordanas Clarksonas 20, Rudy Gobertas (19 atk. kam.) ir Bojanas Bogdanovičius (9 atk. kam.) po 17, Mike’as Conley 12.