Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) vasario 16-ąją dieną Čikagoje vyksiančias „Visų žvaigždžių“ rungtynes pasitiks su nauju formatu.

Gimimo vieta: Filadelfija, JAV

Giannio Antetokounmpo ir LeBrono Jameso komandos tris kėlinius po 12 minučių varžysis pradėdamos nuo rezultato 0:0 bei taip stengsis laimėti bent du ketvirčius.

Prieš prasidedant lemiamam kėliniui susitikimo laikmatis bus išjungtas, o laimėtojais taps tie krepšininkai, kurie pirmieji surinks nustatytą galutinį taškų skaičių.

Šis skaitmuo bus sudarytas sudedant visus per pirmus tris ketvirčius triumfavusios komandos taškus ir pridedant dar 24, taip pagerbiant neseniai Anapilin iškeliavusį Kobe Bryantą.

Kai šis taškų skaičius bus nustatytas, komandos ketvirtąjį kėlinį žais be laiko ir laimės ta ekipa, kuri pirmoji pasieks nustatytą ribą.

Pavyzdžiui, jei po trijų kėlinių laiminti komanda pirmautų 100:95, tai ribinis taškų skaičius būtų 124 – pirmaujančiai ekipai reiktų įmesti 24, o atsiliekantiems tektų surinkti 29 taškus.

Komandos per pirmuosius tris kėlinius atstovaus vietinėms Čikagos labdaros organizacijoms, taip per kėlinį joms rinkdami po 100 tūkst. JAV dolerių. „Visų žvaigždžių“ rungtynes laimėjusi komanda turės galimybę bet kuriai organizacijai skirti 200 tūkst. JAV dolerių.

Atrinkti (1) Visi (15)
Spectre
Del tokio zmogaus, asmenybes kaip Kobe, galetu ir nutraukt si sezona. Manau laukia pats liudniausias nba sezonas
2020-01-31
-1
Nzn, kas per daug tas per daug... Tai gal tada jie isvis nezaidzia, o tik su gedulingais rubais aplink arena palaksto ir viskas? Bus ne all-star weekend o tiesiog gedulo ceremonija.
2020-01-31
-4
munloval
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-31
-8
Ne_emygeriams
tai pvz gali 2 kelinius laimet viena komanda, bet bendroj sumoj turet 95 taskus kai tik 2 kelini laimejusi tures 100. Tai kame cia saknys tu keliniu laimejimo? Tik tiek, kad gales pasirinkti kam duot labdara?
2020-01-31
-6
cipsas
visa laime, kad numeris jo buvo ne 99 tokiu atveju. siaip buciau uz tai kad butu uzteke visiems deveti vienodus numerius tarkim priekyje 8, o nugaroje jau savo iprastus, o priesininkams 24 priekyje,o nugare tiap pat iprastus ir ramu
2020-01-31
-4
Serbentautas
nesupratau kodėl 3 kėlinius pradės 0-0
2020-01-30
+8
kitam portale paaiškino - kiekvieno kėlinio laimėtoja gaus po 100k kuriuos dalins labdaros organizacijoms
2020-01-30
+7
Varp-Elis
Pries rungtynes tylos minute, padarai 24 ir 8 sec pazeidimus jo garbei ir puikiai to uztenka pagerbt, bet dabar jau prasideda per daug.. Betruksta kad vieni su 8 numeriais kiti su 24 zaistu...