Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Pirėjuje šeimininkauti svečiams iš Ispanijos neleidusi „Olympiakos“ (9-13) Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią.

19
23
71%
5/7
2

Graikijos klubas ketvirtadienio vakarą stipriausioje Senojo žemyno lygoje 80:70 (25:24, 18:13, 16:14, 21:19) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (8-14) krepšininkus.

Neseniai pokyčius trenerių štabe išgyvenusiai Vitorijos ekipai tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė per pastaruosius penkis mačus.

Nors pirmojoje pusėje „Baskonia“ mynė „Olympiakos“ ant kulnų ir dar paskutinę minutę atsiliko tik 3 taškais (37:40), Vassilis Spanoulis pataikė tolimą metimą ir, prieš patraukiant į rūbinę, padidino Pirėjo komandos persvarą iki 6 taškų.

Kaip ir antrajame kėlinyje, taip ir trečiajame ketvirtyje viską užbaigė Spanoulis, kuris išprovokavo varžovo pražangą bei dviem taikliais baudų metimais „Olympiakos“ suteikė 8 taškų pranašumą – 59:51.

Lemiamą ketvirtį taip pat laimėjusi „Olympiakos“ rungtynių pabaigoje turėjo 13 taškų (80:67) persvarą, tačiau ją, likus 8 sekundėms, dar spėjo sumažinti tritaškį įsmeigęs Shavonas Shieldsas.

„Olympiakos“ naudingumo statistinėje skiltyje varžovus pranoko beveik dvigubai – patys surinko 108 efektyvumo balus, kai „Baskonia“ užfiksavo 55 balų naudingumą.

„Olympiakos“: Augustine’as Rubitas 19 (7 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 16 (4/5 trit.), Octaviusas Ellisas 11 (7 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikola Milutinovas 10.

„Baskonia“: Nikas Stauskas (4/8 trit.), Tornike Shengelia (5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Shavonas Shieldsas po 14.